PLANETDP // HABERLER // Alita: Battle Angel 2, Disney+’da Yayımlanabilir

Yönetmen Robert Rodriguez, Forbes ile yaptığı bir röportajda Alita: Battle Angel 2’nin Disney+’ta yayımlanmasının mümkün olduğunu düşündüğünü belirtti.

Rodriguez, “Bence her şey mümkün,” dedi. “Disney, Fox’u satın aldı ve ellerinde Disney+ da var, yani düşünmeye değer. Diğerlerinin de bir film daha görmek isteyeceğini biliyorum ve ben de yeni bir film çekmeyi çok isterim. Nasıl bir yol izleneceği ya da nasıl yapılacağı konusuna gelirsek de bence yayın platformları devam filmleri de dahil olmak üzere birçok fırsatı da beraberinde getirdi. Zaten gerçekleşmiş bir proje, hali hazırda bir izleyici kitlesi de var ve eğer olursa da ulaşabilecekleri en kolay yolla onlara sunulmuş olacak. Yani hiç de kötü bir fikir değil.”

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

Fullmetall     12/31/2020 03:12 Id:1237


Devam filmi hiç çekilmesin daha iyi o zaman. :d Umarım disney den bağımsız bir film yapılır. Marvel-star wars gibi olmasını istemem. Bi anime-manga dünyası kaldı idi bulaşmadıkları onu da baltalıyorlar. Ellerinde o kadar roman edebi eser çizgi roman varken bu tarz işlere girişmelerini anlayamadım gitti zaten.

Putte     12/31/2020 09:12 Id:1238


*Admin

İlkini beğenmiştim. Bunu da takibime aldım.