PLANETDP // HABERLER // AQUAMAN & THE LOST KINGDOM, DCEU için Hayal Kırıklığı Yaratan Yeni Bir Rekor Kırdı

James Wan'ın Aquaman and the Lost Kingdom filminin Aralık'ta yayınlanma tarihine bağlı kalacağını yeni öğrendik, ancak resmi bir görüntüye dair en ufak bir kare bile görmedik...

Aquaman and the Lost Kingdom filmi, planlandığı gibi 20 Aralık'ta sinemalarda gösterime girecek gibi görünüyor, ancak henüz resmi bir fragman veya filmle ilgili görüntü yayınlanmadığı için bu durum DCEU için hayal kırıklığı yaratan bir rekora işaret ediyor. Bu yılın başlarında Warner Bros.'un CinemaCon'daki sunumunda katılanlar için kısa bir tanıtım gösterildi, ancak hala resmi olarak yayınlanan herhangi bir görüntü veya ilk bir tanıtım fragmanı bile görmedik.

Aquaman 2, ilk fragmanın yayınlanmasından sinemada gösterilmesi arasındaki en kısa zaman dilimi rekorunu kırarak 112 gün sonra gelecek.Daha önceki rekor sahibi olan The Flash, 12 Şubat'ta ilk fragmanını yayınladı ve bu büyük ekrana 16 Haziran'da ulaştığı tarihten tam 124 gün önceydi.

Son dedikoduya göre, WB/DC Studios'un Ekim ayındaki New York Comic-Con etkinliğinde Aquaman teaser'ını göstermeyi planladığı yönünde bir söylenti bulunsa da henüz resmi olarak onaylanmış değil. Çok geç bir fragmanın endişe nedeni olması gerekmez, ancak duyduğumuza göre The Lost Kingdom'in biraz karmaşık bir durumda olduğu (aslında tam bir felaket olarak tanımlandığı) bilinmekte. Bu nedenle stüdyo, filmin nasıl en iyi şekilde tanıtılacağını hala belirlemeye çalışıyor olabilir.

Aquaman and the Lost Kingdom'da, eski bir güç serbest bırakıldığında, Aquaman, Atlantis'i ve dünyayı geri dönüşü olmayan bir yıkımdan korumak için olası bir müttefikle zorlu bir ittifak kurmak zorunda kalır.Film, Jason Momoa (Aquaman), Nicole Kidman (Atlanna), Patrick Wilson (Orm), Amber Heard (Mera), Yahya Adbdul-Mateen II (Black Manta) ve Dolph Lundgren (King Nereus) gibi oyuncuları içeriyor, aynı zamanda Pilou Asbæk, Vincent Regan ve Indya Moore gibi yeni katılımcıları da barındırıyor.

Kaynak: comicbookmovie

 

Yazarın notu: Holivud'da yaşanan grev pek çok yapımın vizyon tarihinin ertelenmesine sebep olmaya devam ediyor. Her ne kadar bu makalede aquaman2 için bir erteleme olmayacak dense de buna kesin gözüyle bakamayız. Dun2 için benzer bir makale burada yayınlanmıştı ama 2024 e ertelenmekten kurtulamamıştı. Ayrıca bu filmde yaşanan karışıklıkların amber Heard kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Onun yalan ve iftiralarıyla Depp'e verdiği zarar ve sonunda bu davayı da kaybetmesi büyük bir infiale sebep oldu her kesimde. Bunun filmi nasıl etkileyeceği yapımcıları endişelendiriyor anlaşılan.

Yorumlar (0)