PLANETDP // HABERLER // Asıl İstismarcı Kadın Hakları Savunucusu Amber Heard Çıktı!

Amber Heard, şoke eden ses kayıtlarında eski kocası Johnny Depp'e vurduğunu ve üzerine tencere, tava ve vazo gibi birçok cisim fırlattığını itiraf etti.

33 yaşındaki Aquaman oyuncusu 2015 yılında kocasıyla evlilik problemlerini çözmeye çalıştıkları bir dizi kaydedilmiş konuşmada şiddetli öfke nöbetlerinden bahsediyor.

Amber HeardJohnny Depp'e "Suratına düzgün bir tokat atmadığım için üzgünüm ama sana vuruyordum, seni yumruklamıyordum. Bebeğim sen yumruk yemedin." diyerek geçen akşamki patlamasını önemsiz göstermeye çalıştı.

"Elimin hareketi tam olarak neydi bilmiyorum ama iyisin, seni incitmedim, seni yumruklamadım, sana vuruyordum."

Kadın hakları savunucusu olan ve açıkça aile içi şiddetle mücadele eden Heard "Çocuk gibisin. Büyü artık Johnny." sözleriyle gecenin geç saatlerinde kaçan Depp'le alay etti.

Heard ayrıca 56 yaşındaki Oscar adayını "Bir hayvanı yeterince dürtersen en sonunda, ne kadar arkadaş canlısı olduğu önemli değil, hiç hoş değil." diyerek uyardı.

Yukarıda belirtilen rahatsız edici kesitler çiftin tartıştığı resmi olmayan iki saatlik terapi seansının küçük bir kısmını oluşturuyor.

Amber Heard'ün bir daha fiziksel temasa geçmeyeceğine dair söz veremeyeceğini ifade ettiği ses kaydı;
 

Depp, Heard'e karşı açtığı 50 milyon dolarlık hakaret davasına Heard'ün saldırıları sonucunda oluştuğunu iddia ettiği morlukların ve hırpalanmış yüzünün fotoğraflarını dahil etti.

Evliliklerinin ilk ayında Avustralya'da yaşanan olası bir hadisenin sonucunda Depp'in parmağının koptuğuna dair üstü kapalı bir konuşma geçiyor. Depp, Heard'ün evlilik sözleşmesine imza atması istendikten sonra öfkelenerek kendisine şişeler fırlatmaya başladığını ve sonucunda parmağının koptuğunu iddia etti. İddiaya göre şişelerden biri mermer bir tezgaha çarparak patladı ve bu süreçte Depp'in parmağının ucunu kopardı.

Johnny Depp'in Amber Heard'e "Ölümüne korkuyorum, biz bir suç mahalliyiz." dediği ses kaydı;
 

Kayıtta bunaldığı hissedilen Depp "Geçen gece gittim. Gerçekten sana yemin ederim çünkü daha çok fiziksellik ve birbirimiz üzerinde daha çok fiziksel şiddet fikrine daha fazla katlanamadım." sözleriyle savunma yaptı.

"Çünkü eğer devam etseydik çok daha kötü olacaktı. Ve bebeğim bunu sana bir kere söylemiştim. Ölümüne korkuyorum, şu anda kahrolası bir suç mahalliyiz."

Fakat Mayıs 2016'da boşanma davası açan ve zararlı 18 aylık evlilikleri boyunca Depp'i kendisini dövmekle suçlayan Heard "Bir daha fiziksel temasa geçmeyeceğime dair söz veremem. Tanrım bazen o kadar deliye dönüyorum ki tepem atıyor." sözleriyle uyarıda bulundu.

Heard'ün Washington Post'a sözde aile içi şiddet kurbanı olarak yaşadıklarını detaylıca yazmasının ardından Depp, 50 milyon dolarlık bir hakaret davası açtı.

Manyak ve kızgın birine dönüşmesi üzerine gitmek zorunda kalmaktan şikayet eden Depp, Heard'e "Seninle kahrolası fiziksel bir kavgada yer almayacağım. Bana geçen gece vurdun." dedi.

Ayrıca "Bana tencere ve bulduğu başka her s*ki fırlatan ben değilim." yorumunda bulundu.

Heard ise "Bu farklı. Bu farklı. Biri diğerinin aksini ispatlamaz. Bu konu dışı, tamamen konuyla ilgili olmayan bir söz." diyerek cevap verdi.

"Sana tencere ve tavalar fırlatmam gelip kapımı çalamayacağın anlamına gelmiyor."

Depp ayrıca kendisine vazolar da fırlatıldığını belirtmek için araya girdiğinde Heard "Vazoların olması gelip kapıyı çaldığın anlamına gelmiyor." cevabını verdi.

Bunun üzerine Depp tartışma devam ettikçe azalan bir sesle "Gerçekten mi, öylece fırlatmana izin mi vermeliyim?" şeklinde cevap verdi.

Depp "Sana herhangi birşey attığım tek zaman Avustralya'da bana konserveler fırlattığındaydı." itirafında bulundu.

Heard "Neden kimin birşeyler fırlattığını kapıya gelip gelmemene bağlayarak savunmaya çalışıyorsun? Biri diğerini nasıl doğruluyor anlamıyorum." sorusunu yöneltti.

Bunun üzerine Depp yükselen bir ses tonuyla "Çünkü bu çok mantıksız ve şiddet dolu bir manevra. Dolayısıyla bir adam gerçekten kahrolası karısına vuracak kadar sinirlenmemek için o alandan kurtulmak isteyecektir." cevabını verdi.

Konuşma belirli herhangi bir olaya işaret etmiyor. Fakat Avustralya'da evliliklerinin ilk ayında Depp'in parmağının kopması olayına gönderme olma ihtimali bulunuyor.

Depp evlilik sözleşmesi imzalamasını istemesi üzerine o zamanki karısının öfkeden deliye dönüp kendisine votka şişesi fırlattığını ve mermer bir tezgaha çarpıp patlayan şişenin parmağının ucunu kopardığını iddia etti.

Ancak Heard, Depp'in içki ve ekstazi etkisinde olduğu bir tartışma esnasında parmağını kendisinin kestiği iddiasını savunmaya devam etti.

Kayıt altına alınan konuşma geçen akşamki kavgaya yoğunlaşmaya başlayınca Depp, Heard'ü şiddete başvurmak ve çenesine yumruk atmakla suçladı.

Heard'ün "Geri vurdun. Bu yüzden payın yokmuş gibi davranma." demesi üzerine Depp "Seni ittim." dedi.

Depp kavganın ilerlemesinden korktuğunu ve bu sebepten apartman yöneticisi Travis'e evlerine gelmesi için mesaj attığını söyledi.

Depp "Sana 'Hey Travis'e az önce ne olduğunu anlat.' dedim... Ve senin, senin lanet yere yumruk attığını... Yüzüme. Sen ise 'Hayır atmadım. Neden bahsediyorsun?' dedin ve ben de yalan söyleyişini izledim." diye ekledi.

Heard "Sana yumruk atmadım. Sana yumruk atmadım, bu arada... Suratına düzgün bir tokat atmadığım için üzgünüm ama sana vuruyordum, seni yumruklamıyordum. Bebeğim sen yumruk yemedin." şeklinde cevap verdi.

Karşı çıkmak için bölen Depp "Bana yumruklanmanın nasıl bir his olduğundan bahsetme." yorumunda bulundu.

Heard alay ederek "Biliyorum birçok kavgada yer aldın ve uzun zamandır buralardasın. Biliyorum, biliyorum. Evet." dedi.

Amber Heard'ün "Tencereler ve tavalar fırlatmam konu dışı." dediği ses kaydı;
 

Sesinden sinirlendiği anlaşılan Depp "Hayır elinin yumruk şeklinde olması." diyerek çıkıştı.

Heard "Yumruk yemedin. Sana vurdum. Sana böyle vurduğum için özür dilerim. Fakat sana yumruk atmadım. Seni devirmedim." şeklinde karşılık verdi.

"Sana vuruyordum, elimin hareketi tam olarak neydi bilmiyorum ama iyisin, seni incitmedim, seni yumruklamadım, sana vuruyordum."

Tartışma uzadıkça Heard, Depp'in gergin ruh halinin kullandığı Adderall'dan kaynaklı olup olmadığını sorgulamaya başladı.

Heard ayrıca Depp'in kronik duygu değişimlerini de eleştirdi.

İki çocuk babası Depp son bir iki ay içerisinde yaşadıkları en az üç fiziksel kavga saydı.

Depp "Eğer iş fiziksel bir hal alırsa ayrılmak zorundayız. Birbirimizden ayrı olmalıyız." diye açıkladı.

"İster lanet bir saat ister on saat isterse lanet bir gün için olsun. Ayrılmalıyız, birbirimize karşı herhangi bir fiziksel şiddet olamaz."

"Demeye çalıştığım şey ne kadar zamana ihtiyacımız varsa o kadar ara verelim. Senin, benim bir süreliğine ortalığın yatışmasına izin vermemiz gerekiyor."

"Birbirimizi kahrolasıca öldürmememiz için ya da daha kötüsü, bilirsin, gerçekten birbirimizi öldürmememiz için veya ayrılmamamız için ya da her neyse."

Hem Heard hem de Depp nadiren yaşanan harika ve güzel anılara rağmen çılgın evliliklerinin güvenlik veya güvenli bir ortam sağlamakta başarısız olduğunu kabullendi.

Johnny Depp'in Amber Heard'e "Geçen gece bana vurdun." dediği ses kaydı;
 

İddialara göre Heard'ün fırlattığı votka şişesi patladı ve Depp'in parmağını koparttı. Depp birçok ameliyat geçirmek zorunda kaldığını ve üç kez Metisilin Dirençli Stafilokok Aureus kaptıktan sonra neredeyse öldüğünü belirtti.

Ses kaydında Depp'in Heard'e "Makine içerisinde bozulan her neyse tamir etmek için elimizden geleni yapalım. Biz olan bu makine." demesi üzerine bir uzlaşma anı yaşandı.

"Seni seviyorum ve karım olmanı istiyorum ve kocan olmak istiyorum ve iyi bir koca olmak istiyorum."

Heard kibarca "Seni seviyorum. Çok iyi olabilmemiz için biliyorum." cevabını verdi.

Heard aylar sonra boşanma davası açtı.

Kaynak: Dailymail

Yorumlar (4)

Putte     02/16/2020 05:02 Id:967


*Admin

Yani ses kaydını sonuna kadar dinledim. Cidden şaşırdım. Depp i eleştirmiştim ben de. Hem karısını yeni genç kız için boşadığı için hem de Heard gibi kendisinden 23 yaş küçük biriyle evlendiği için. 2 yıl sonra da Heard yüzünde morluklarla boşanma davasını açtığında, içimden Depp hakettiği duruma düşmüş kepaze olmuş, şan şöhet ve para ile şımarmış bir de üstüne kadını dövmüş diye düşündüm. O sıralar sanırım herkes böyle düşünmüştür. Oysa kasetin ortaya koyduğu gerçek ise bambaşka. Fiziksel şiddet gören meğer kendisiymiş. Şaşırtıcı gerçekten kimsenin aklına bir korsan reisinin kadından dayak yemeye sessiz kalacağı gelmemiştir. Hem müthiş bir kariyer kaybı yaşadı hem de adamlığı zarar gördü. Kişisel itibarı da zedelendi. Bir zamanlar Depp neydi son yıllarda adına dahi raslanmıyor bu boşanma haberleri dışında. Atalarımız boşuna dememiş kadın erkeği vezir de eder rezil de eder diye ...

DeanJames     02/17/2020 04:02 Id:971


Advisor

Johnny madem Vanessa'yı bıraktın bunun için bunu da sal gitsin. Bak Leo'ya 25 yaşını geçti mi bırakıyor, yenisine geçiyor adam. Tamam Amber da güzel kadın ama yalvarma be. Bir de işin içine şiddet falan girmiş. Hiç hoş şeyler değil üç günlük dünyada. :)))

arminius     02/17/2020 05:02 Id:972


Etkin

Güzelliğe aldanma manyak çıkar uğraşırsın yıpranırsın onunla bunumla.En iyisi güzeli bekarlık yalnızlık aldırma.

Putte     02/18/2020 12:02 Id:973


*Admin

Adamın hazmedemediği eğer amberin anasının babasının Depp e yazdıklarını okuduysanız , barıştırma girişimlerini filan derdi kadının gitmesi değil, illallah dedirtmiş zaten. Derdi hem suçlu hem güçlü olması. Şiddet uygulayan kendisi olduğu halde Depp i kadın döven adam olarak lanse etmesi ve bir de bunu tescil ettirmeye çalışması. Adam çamurdan kurtulmak için buna 7 Milyon usd de vermeye razı olmuş ve vermiş. Sonuç ne ? Kişisel saygınlığını ve ticari itibarını zedelemiş. Her türlü maddi ve manevi zarara uğratmış. İşte hezmedemediği bu. Derdi bu ve bunun bedelini ödetmek istiyor.