PLANETDP // HABERLER // Batman ve Harley Quinn Trailer'ı Yayınlandı.

Warner Bros Animasyon ve DC bir sonraki DC Universe filminin trailerını yayınladı, Batman ve Harley Queen. Dijital ortamlara Ağustos 15'de, Blu-ray ve Dvd'ye ise Ağustos 29’da çıkacak.

Orijinal hikaye, animasyon ikonu Bruce Timm tarafından yaratılmıştır. Batman ve Harley Quinn;  Poison Ivy (Zehirli sarmaşık) and Jason Woodrue'yi(Bitki Adam) gezegeni kurtarmak için ekolojik bir arayış içinde görürler ama ne yazık ki bu plana insanlık dahil değildir. İnsanlığı kurtarmak için Batman ve Nightwing, Harley'nin EIA ve eski suç ortağı Poison Ivy yakalamak adına, Haley Quinn'i zorla yanlarına alırlar. Batman'in sabrı; engebeli ve gönülsüz yol ortaklığı sırasında Harley'nin güvenilmez ve tahmin edilemez hareketleriyle test edilecek. Sonuç olarak böyle gerilimli bir yol macerasını, aksiyon ve komedisini daha önce hiçbir Batman fanı izlemedi.

Önceki DC animasyon filmlerinden mükemmel seslendirmesine aşına olduğumuz Kevin Convoy(Batman: The Animated Series) Dark Knight rolünde. Melissa Raunc (The Big Bang Theory) açılışı Harley Quinn rolünde yapıyor. Loren Lester, Robin'in Batman: The Animated Series'deki seslendiricisi, Nightwing olarak geri dönüyor. Paget Brewster (Criminal Minds) ve Kevin Michael Richardson (The Cleveland Show) kötü ikili Poison Ivy ve Jason Woodrue rolünde izleyeceğiz.
 

Kaynak:comingsoon.net

Editör:RyK

Yorumlar (0)