PLANETDP // HABERLER // Bir Başka DC Comics Karakteri Daha HBO Max'e Geliyor

Dijital yayın platformu HBO Max yaklaşmakta olan film The Suicide Squad'a spin-off olacak, John Cena'nın filmdeki rolüne yeniden bürünerek başrol olacağı sekiz bölümlük Peacemaker dizisinin siparişini verdi.

Filmi yazıp yöneten James Gunn dizinin senaryosunun tamamını yazacak ve biri pilot bölüm olmak üzere birden fazla bölümde yönetmen koltuğunda olacak. Dizinin çekimlerine önümüzdeki yılın başlarında başlanması bekleniyor. The Suicide Squad herhangi bir erteleme olmazsa Ağustos 2021'de vizyona girecek.

Peacemaker'la ilgili detaylar henüz gizli tutulurken, dizi ne pahasına olursa olsun barışa inanan karakterin -ki bu yolda ne kadar insan öldürmek zorunda kalmış olsa dahi- kökenine inecek.

James Gunn diziyle ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etti: "Peacemaker dizisi günümüzün dünya meselelerini süper kötü/süper kahraman ve aynı zamanda dünyanın en pislik adamının gözünden incelemek için güzel bir fırsat. The Suicide Squad evrenini büyüteceğim ve bu karakteri bir dizi genişliğine taşıyabileceğim için heyecanlıyım. Elbette John, Peter ve Warner Bros.'taki diğer arkadaşlarımla tekrar çalışabilecek olmak da pastanın kreması."

Josh Cena ise; "Daha önce Suicide Squad'ın bir parçası olmak ve James ile harika bir filmde çalışma fırsatı bulmamın çok büyük bir onur ve inanılmaz bir fırsat olduğunu söylemiştim. Peacemaker dizisiyle onunla yeniden çalışabilme şansına eriştiğim için son derece heyecanlıyım. Hayranların karşısına çıkmayı dört gözle bekliyorum." dedi.

Kaynak: tvseriesfinale

Yorumlar (1)

Captain Hook     09/28/2020 12:09 Id:1200


Co. Moderator

Başarılı olacağına inanıyorum.