PLANETDP // HABERLER // Bran'in Sonu George R. R. Martin'in Fikri Miydi?

Üç Gözlü Kuzgun'u canlandıran Isaac Hempstead Wright, Game of Thrones finalinin en şaşırtıcı sonuçlarından birinin başından beri George R. R. Martin'in planının bir parçası olduğunu açıkladı. Dizinin yeni çıkan kamera arkası röportajına göre Bran'in Altı Krallığın Kralı olması her zaman muhtemel bir seçenekti.

“David ve Dan, George R. R. Martin'in Bran için planladığı iki şey olduğunu söyledi. Biri Hodor'un açığa çıkışı diğeri de Bran'in kral oluşuydu. Dolayısıyla doğrudan George'un hayalinin bir parçası olan bir şeyin içinde yer almak oldukça özel bir durum. Diziyi sonlandırmak için güzel bir yoldu.”

Bu açıklamaya göre Bran Stark henüz yayımlanmamış kitaplarda da tahtta oturacak.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (3)

Putte     06/05/2019 04:06 Id:684


*Admin

Bran Stark'ın tahta oturması, kim ne derse desin, seçenekler içinde en iyisi değildi.

Fullmetall     06/05/2019 08:06 Id:690


Bende zaten diyordum, son 4 bölümün kötü olmasında R.R.Martinin de payı var hatta bana göre kendisi diziye müdahale ettiği için bu kadar kötü oldu. Oturup kitapları yazmak yerine son 2-3 sezona kendisi müdahale etti şimdide tutmuşlar kitap hakkında spoiler veriyorlar neden sezonun finalini savunmak için. :D İnsanlarda kitabı almak yerine bence diziyi izlesin madem son aynı.. :D Biraz anime tarzı son sezon olmuş.. Sanki seinen den shounene geçmişler bariz öyle. :D İster night king olsun ister bran stark olsun.. Savunmak yerine yaptık oldu deseler ellerine bulaştırmayacaklar bu açıklama ile şahsen diziden de kitaptanda soğudum.. :D

JNXL     06/09/2019 11:06 Id:701


Bran'ın arkaplanı bile yok iken kral olması kadar saçma bir şey var mı?