PLANETDP // HABERLER // Bryan Cranston'lı Your Honor Çok Yakında Ekranlarda

10 bölümden oluşacak Your Honor'da Breaking Bad'den tanıdığımız Bryan Cranston ailesi kaosa sürüklenmiş bir yargıcı canlandıracak. İsrail yapımı Kvodo'dan uyarlanan dizinin yapımcıları ise The Good Wife ve The Good Fight'ın yapımcılarından Robert ve Michelle King çifti. Aralık ayında ekranlara gelecek hukuk dizisinin fragmanı yayınlandı.

BAFTA ödüllü Peter Moffat (The Night Of, Undercover) dizinin baş yapımcılığını üstlenmenin yanı sıra birden fazla bölümü de kaleme alacak. Emmy adaylığı bulunan BAFTA ödüllü senarist/yönetmen Edward Berger (Patrick Melrose) ise ilk üç bölümde yönetmen koltuğunda yer alıyor.

10 bölümlük hukuk/gerilim dizisinde Michael Desiato karakterini canlandıran Cranston, New Orleans'ta saygı duyulan bir yargıçtır. Ancak genç oğlu Adam'ın (Hunter Doohan) karıştığı bir vurkaç olayıyla kendisini büyük yalanlar, yolsuzluklar ve imkansız seçimlerin boy gösterdiği bir kaosun içinde bulur.

SAG ödüllü Michael Stuhlbarg (Call Me By Your Name), Cranston'ın karşınındaki suç ailesinin korkulan lideri Jimmy Baxter'ı canlandırırken, Emmy ve Altın Küre adaylığı bulunan Hope Davis ise Jimmy Baxter'ın eşi Gina rolünde. Carmen Ejogo (Selma), Isiah Whitlock Jr. (The Wire) ve Sofia Black-D’Elia (The Night Of) dizinin kadrosundaki diğer isimler arasında. Amy Landecker (Transparent), Margo Martindale (The Americans), Lorraine Toussaint (Orange Is the New Black), Chet Hanks (Empire), Lamar Johnson (The Hate You Give) ve Lilli Kay (Chambers) ise konuk oyuncu olarak dizide yer alacak.

Kaynak: tvseriesfinale

Yorumlar (0)