PLANETDP // HABERLER // Christian Bale, Thor: Love and Thunder'ın Kadrosunda

Comingsoon’un haberine göre, Oscar ödüllü aktör Christian Bale, (The Fighter, Vice, Ford v Ferrari) Marvel ile Thor: Love and Thunder’ın kadrosuna katılmak için görüşüyor! Bale ile hangi karakteri canlandırması için görüşüldüğü henüz açıklanmamış olsa da Balder the Brave için müthiş bir seçim olurdu, ayrıca onun için de düzgün Galli aksanını kullanmak adına güzel bir fırsat olur.

Bu, Bale’in 2012’de çıkan The Dark Knight Rises filminden sonra çizgi roman dünyasına yapacağı ilk dönüş olacak. Ayrıca, eğer anlaşma yapılırsa bu film, Michael Keaton’ın Spider-Man: Homecoming’deki Vulture rolünden sonra eski bir Batman aktörünün Marvel evreninde yer alacağı ikinci film olacak.

Thor: Love and Thunder, Waititi (Jojo Rabbit) tarafından yönetilecek ve 2017’de çıkan oldukça başarılı Thor: Ragnarok filminin devamı olacak. Natalie Portman, Jane rolüyle geri dönecek ve güçlü Mjolnir’i kullanacak. Chris Hemsworth ve Tessa Thompson da Thor ve Valkyrie olarak geri dönecek. Kadın Thor senaryosu Jason Aaron’ın kansere yakalanmış olan Jane Foster’ın Thor’un pelerinini ve gücünü aldığı The Mighty Thor isimli çalışmasına dayanacak.

Thor ve Valkyrie son olarak geçen yıl çıkan, tüm zamanların en çok kazanan filmi, Avengers: Endgame’de görülmüştü ve Şimşek Tanrısı, Asgard’ın Kralı olarak üstlendiği sorumluluğu Valkyrie’ye bırakıp Galaksinin Koruyucuları’na katılmıştı.

Thor: Love and Thunder, 5 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (1)

Putte     01/07/2020 11:01 Id:897


*Admin

Yarım kan bir Viking olarak Thor'u her zaman seyrederim. Ancak Endgame de ki biraya boğulmuş göbekli depressif ağlak bir Thor u değil :D