PLANETDP // HABERLER // Creed 2'de Ivan Drago'nun Oğlunu Romanyalı Boksör Florian Munteanu Canlandıracak

Romanyalı boksör Florian "Big Nasty" Munteanu, Creed 2 filminin kadrosuna Ivan Drago'nun oğlu rolüyle katıldı. Sylvester StalloneInstagram üzerinden Florian Munteanu'nun kadroya katılışını kutlayan bir paylaşımda bulundu.

Florian Munteanu'nun karakteri ringte Michael B. Jordan'ın canlandırdığı Adonis Creed ile dövüşecek. Creed II'nin yeni yönetmeni Steven Caple Jr. olacak ve filmi Stallone ile Cheo Hodari Coker'ın yazdığı senaryodan yönetecek. Filmin yapımı Philadelphia'da, Mart ayında başlayacak. Vizyona ise 21 Kasım 2018'de girecek.

 

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Stallone, Dolph Lundgren'in canlandırdığı Ivan Drago'nun Adonis Creed ile ringte büyük kanlı bir dövüşte karşı karşıya geleceğini önceden doğrulamıştı. Bundan önceki tartışmalar devam filminin hikayesinin Rocky IV'ü yansıtma potansiyelinin olduğu doğrultusundaydı. Hatta The Godfather II'nin izinden giderek Apollo Creed'in ölümünden öncesini tekrar eden fleşbekler yapılması bile konuşuluyordu. O zamanlar Drago’nun oğlu laf arasında bir olasılık olarak geçmişti.

2015 yapımı Creed uluslararası gişede 173 milyon dolardan fazla kazandı. Stallone'a da En İyi Yardımcı Oyuncu Golden Globe'u ve Oscar adaylığı kazandırdı. Ryan Coogler'ın Black Panther filmini 16 Şubat 2018 gösterim tarihine yetiştirme kararlılığı sebebiyle Creed 2'yi yönetmeye zamanı yetmedi.

Creed II'nin yapımcılığını Irwin Winkler, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler ve Kevin King-Templeton üstlenecek. Jordan ve Guy Riedel ise baş yapımcı olarak hizmet verecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)