PLANETDP // HABERLER // David Leitch’in Bullet Train Filminin Başrolünde Brad Pitt Yer Alacak

Sony yeni aksiyon, gerilim filmini yönetmesi için Atomic Blonde’un yönetmeniyle anlaşmasının üstünden neredeyse iki hafta sonra başrol için de iki kere Oscar kazanmış aktör Brad Pitt (Once Upon a Time in Hollywood) ile anlaştı.

Bullet Train, 50 yaşındaki yapımcı ve 56 yaşındaki aktör arasında gerçekleşen altıncı iş birliği olacak. İkili ilk olarak 1999 yılında Fight Club filminde yer aldı ve Leitch, Pitt’in dublörüydü, 2001’de ise The Mexican, Ocean’s Eleven ve Spy Game’de de ünlü aktörün dublörü olarak yer aldı ve Tony Scott’ın yönettiği filmin dövüş çekimlerinin koordine edilmesine yardım etti. Sonrasında 2004’te Troy filminde ve 2005’te Mr. & Mrs. Smith’te de kendisine dublörlük yaptıktan sonra 2018’de Deadpool 2’de kendisi yönetmen olarak, Pitt ise Vanisher olarak yer aldı.

Leitch, filmi yönetmenin yanı sıra, Zak Olkewicz (Fear Street) tarafından kaleme alınan senaryoyu da denetleyecek. Filmin senaryo detayları henüz paylaşılmasa da film Isaka Kotaro’nun Maria Beetle isimli romanını temel alıyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)