PLANETDP // HABERLER // Deadpool 2'de Wade Wilson İçin Yağmurlu Bir Gün

Hiç Freddy Krueger'in ve Utah'ın topografik haritasının yavrusunun yağmurda nasıl görüneceğini merak ettiniz mi? Artık merak etmenize gerek yok. JustJared çekim aşamasında olan Deadpool devam filmi setinden Ryan Reynolds'un Wade Wilson karakterinin yeni fotoğraflarını ele geçirmeyi başardı. Bekleyeni çok olan 20th Century Fox Marvel devam filminin birkaç yeni çekimine göz atmak istiyorsanız aşağıdaki tweete tıklayabilirsiniz. Fotoğrafın ait olduğu sahnede ise yağmurlu bir gün sokakta yürürken Wade Wilson'a araba çarpıyor.

John Wick'ten David Leitch, Deadpool 2'yi geri dönen "Gerçek kahramanlar burada."lar, yani senaristler Rhett Reese ve Paul Wernick, tarafından yazılan senaryodan yönetiyor. Reynolds, X-Men serisinden Simon Kinberg ve Lauren Shuler Donner'ın yanında yeniden Deadpool 2'nin yapımcısı olarak hizmet veriyor.

Ryan Reynolds içlerinde şans manipüle eden bir mutant olan Domino rolünde Zazie Beetz'in (Atlanta) ve X-Men'in tepegözünün zamanda yolculuk eden oğlu olan Cable rolünde Josh Brolin'in bulunduğu yeni gelenlerden oluşan bir kastı yönetiyor. Jack Kesy (The Strain, Baywatch) ise filmin merkezindeki, henüz onaylanmamış olsa da İrlandalı mutant Black Tom Cassidy olacağı söylenen, kötü adamı oynacak. Japon oyuncu Shioli Kutsuna da filme bilinmeyen bir rol için katıldı.

İlk Deadpool filminden dönen diğer yıldızlar ise Blind Al rolünde Leslie Uggams, Vanessa rolünde Morena Baccarin, Negasonic Teenage Warhead rolünde Brianna Hildebrand ve Colossus'un sesi rolünde Stefan Kapicic'ten oluşuyor. 

Deadpool 2, 1 Haziran 2018'de sinemalarda.

Fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (0)