PLANETDP // HABERLER // Dune 2 yapımının posteri fragmanı öncesinde yayınlandı

Warner Bros. Pictures, Denis Villeneuve tarafından yönetilen Dune: Part Two'nun ilk resmi afişini yayınladı. Yaklaşan bilim kurgu destanı, oyuncu kadrosuna Timothée Chalamet ve Zendaya'nın öncülük ettiği izleyicileri kurgusal çöl gezegeni Arrakis'e geri getiriyor.

"Dune: Part Two" posterinin yayınlanması, yakında çevrimiçi olarak yayınlanacak olan filmin ilk fragmanı öncesinde geldi. Hayranlar, Las Vegas'taki son CinemaCon etkinliğinde sergilenen devam filminin bir önizlemesini heyecanla bekliyorlardı.

;

Resmi Dune: Part Two özeti şöyle diyor: "Bu devam filmi, Paul Atreides'in mitik yolculuğunu, ailesini yok eden komplolarla savaşta olan Chani ve Fremen ile birleşirken keşfedecek. Bilinen evrenin kaderi ile sevgilisi arasında bir seçim yaparken, sadece kendisinin ön görebildiği korkunç bir geleceği engellemeye çalışacak."

Dune devam filminin oyuncu kadrosu arasında Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Stephen McKinley Henderson, Charlotte Rampling, Javier Bardem, Florence Pugh, Austin Butler, Christopher Walken, Léa Seydoux ve Souheila Yacoub da yer alıyor. Denis Villeneuve, filmin yönetmenliğinin yanı sıra senaryoyu Jon Spaihts ile birlikte yazdı.

Kaynak: heroichollywood.com

Yorumlar (0)