PLANETDP // HABERLER // Emilia Clarke İlişki Teorinizi Yok Etmiş Olabilir

Game of Thrones var olduğundan beri "Song of Ice and Fire" başlığı Jon Snow ile Daenerys Targaryen'in karşılacağı umudunu veriyordu. Bu umut 7. sezonda gerçeğe dönüşebilir ama Emilia Clarke'ın ikilinin sonsuza dek mutlu yaşayacağını düşünenlere kötü haberleri var.

Büyük ihtimal 2019'da yayınlanacak 8. sezon ile aramızda uzun bir yol olsa da Clarke, S/ Magazine'e Ejderhaların Annesi'nin dikkatini Westeros'u fethetmekten herhangi bir krallık flörtüne çevirmeyeceğini söyledi. Daenerys ve Jon'un her zaman anlık bir bağlılık yaşama şansları var (Tabii karşılaşırlarsa.) ama bu onlar "Ice" ve "Fire"a katılmadan önce olabilir.

"Bence en sonunda kendi erkek ihtiyacını bir kenara attı. Öncülük etmek, kraliçe olmak, yönetmek ve doğum hakkını yerine getirmekle o kadar meşgul ve buna o kadar bağlanmış ki birinin gelip bu ünvanı paylaşması muhtemelen ona çok da hoş gelen bir düşünce değil."

Dany, Kings' Landing'e yerleşip Jon'a Ak Gezenler'i yenmesinde yardım etse ve ikisi kurtulsa bile yeğeninin (Teknik olarak yeğeni.) Demir Taht'ı paylaşmak isteyeceğini düşünmek için hiçbir sebep yok. Jon "King in the North" ünvanını (Son eleman için iyi gitmemişti.) bile zar zor kabul etmişti yani Clarke'ın yorumlarından kıvırabileceğimiz birçok umut var.

“Game of Thrones”un yedinci sezonunun ilk gösteriminin 16 Temmuz'a alınmasıyla beraber kalabalık bir yönetmen listesinin yanında devasa savaş setleri ve uçak boyutunda ejderhalar hazırlandığına dair dedikodular çıktı. Beklenmedik MLB, müzikal kısa rolleri ve bir tekrar kastıyla beraber birkaç dikkat çekici geri dönüşün olma ihtimali doğarken “Harry Potter” yıldızı Jim Broadbent bize “Kayda Değer.” karakteri ile ilgili sürpriz detaylar verdi.

Bundan bir ay sonra Clarke'ın dediklerinin tutup tutmadığını göreceğiz ama şimdilik aşağıdaki Game of Thrones 7. sezon fragmanını izleyebilirsiniz.
 

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (0)