PLANETDP // HABERLER // Emmy Rossum, Shameless'tan Ayrıldığını Duyurdu

Shameless yıldızı Emmy Rossum'dan sürpriz bir açıklama geldi. Yıldız, Facebook aracılığıyla yaptığı duyuruda dokuz sezonun ardından başarılı Showtime dizisinden ayrıldığını açıkladı. Rossum'un hayranlara yazdığı vedasından kesitleri aşağıda okuyabilirsiniz;

“Duygular kelimelerle anlatılması zor şeylerdir, ama deneyeceğim.

Bu iş her zaman bir maceradır, hikayeler anlatmanız için bolca imkan ve seyahattir. Genellikle bir oyuncu olarak her birkaç ayda bir yeni bir yere gidersiniz, yeni bir projeye başlarsınız, yeni bir karakter yaratırsınız, yeni ritimler öğrenirsiniz, ekiple aranızda yeni şakalar üretirsiniz ve yeni arkadaşlar edinirsiniz.

Sekiz yıl önce "Shameless" hayatıma girene kadar bunun gibi geçici ve harika bir oyuncu hayatı yaşıyordum. Bu dizinin bana sunduğu türden bir sürekliliğe ne kadar da hasret olduğumun hiç farkında değildim..."

"...Fiona'nın aksine gerçek hayatta tek çocuğum. Hiç büyük bir ailem olmadı. O karmakarışık Gallagher Ailesi sevgisine dahil olmak her zaman hayalini kurduğum bir şeydi. Fakat set dışında bile gerçek gibi hissettiriyor. Çocukların büyüyüp bugün oldukları güçlü, yetenekli ve bağımsız insanlara dönüşmelerini izledik. Emma'ya bacak kıllarını almayı ben öğrettim. Ethan araba sürmeyi öğrenirken oradaydım. Geçen sene New York'ta yapılan düğünümde Shanola, Jeremy, Joan ve Bill dans etti. Korkusuz liderimiz John Wells şükürler olsun ki hora boyunca titrek sandalyelerde oturan Sam ve beni tuttu. Yahudi kutsal günlerini David Nevins ve onun harika eşi ve çocuklarıyla tapınakta geçirdim. Gerçekten bir aile gibi hissettiriyor.

Böylesi bir istikrar ve aile beni besledi, yaratıcı açıdan genişleyip büyümemi sağlayacak kadar güvende hissettirdi. John Wells'in bana bir oyuncu olarak yol gösterişi ve daha yakın zamanda candan bir şekilde beni bir yönetmen ve yazar olarak cesaretlendirme şekli benim için bir onur ve ayrıcalık oldu..."

"...Malcolm Gladwell'in dediğine göre bir işte gerçekten iyi olmak, birinci sınıf olmak 10,000 saat tutuyormuş. Benim hesabıma göre 100 bölüm, bölüm başına 7 gün (Artı Şikago haftaları.), günde 12 saat ile neredeyse 10,000 saate ulaşıyoruz. Yani sanırım sonunda bunda iyiyiz. Kesin bir şekilde söyleyebilirim ki yanlarında çalışmaktan onur duyduğum bu kadro ve ekip birinci sınıftır. Gururluyum ve şükran doluyum.

Şimdilik bensiz devam edeceğinizi biliyorum. Daha anlatılacak çok Gallagher hikayesi var. Ailemi her zaman destekleyeceğim. Beni gitmiş gibi düşünmemeye çalışın, sadece bir blok öteye taşınıyormuşum gibi düşünün. 

Sevgilerle, daima.”

Kaynak: ComingSoon

 

Yorumlar (0)