PLANETDP // HABERLER // Fast X in son fragmanı yayınlandı ve Fast 11 de son film olacak!

Universal Pictures, son derece popüler olan 'Hızlı ve Öfkeli' serisinin sondan ikinci filmi, Fast X için son fragmanı yayınladı. Yolun sonuna geliniyor artık, 19 Mayıs'ta çıkacak olan filmle işi tepe noktasına taşıyacaklar. Bir kaç gün önce Fast X yönetmeni Louis Letterrier'in serinin kalan son filmini de yöneteceği doğrulandı.

Fragmana göre değerlendirmek gerekirse, Fast X neredeyse uçuk, adeta delice gibi görünüyor ama son tahlilde dublör pratikleriyle CGI arasındaki dengeyi de iyi kurmayı başarıyorlar. Bu da Fast X'in temel olayı zaten.

Dom Toretto (Vin Diesel) ve ailesi, pek çok görevde ve imkansız zorluklara rağmen, yollarına çıkan her düşmanı kurnazlıklarıyla alt ettiler, kimyalarını bozdular ve ezip geçtiler. Şimdi, ise en ölümcül düşmanla yüzleşiyorlar: Geçmişin gölgelerinden ortaya çıkan, kanlarını, canlarını isteyen intikam ateşiyle yanan ve Dom'un sevdiği her şeyi ve herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı korkunç bir tehditle karşı karşıyalar...  Ve üç nokta, bundan fazlası spoilere girer artık. 

Bu fimin bana göre hoşluklarından biri, Aquaman' dan Jason Mamoa'nın da kadroda yer almış olması. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood, Jason Momoa, Helen Mirren ve Charlize Theron ile birlikte kadroda yer alıyorlar.

Fragmanı aşağıda:

19 Mayıs'da Vizyonda, gidin izleyin arkadaşlar!

 

Yorumlar (0)