PLANETDP // HABERLER // Game of Thrones'un Yeni Sezonunun Altıncı Bölümü Sızdı

HBO'nun yaşadığı şansızlıklar bitmek bilmiyor. Game of Thrones ve HBO etraflı bir hacke kurban gitmekle kalmayıp üzerine birde bahsi geçen korsanları, bölümleri internette paylaşma zahmetinden bizzat kurtardı. Game of Thrones, 7. sezonunun 6. bölümünü kendi kendine sızdırdı.

Yakın zamanda gerçekleşen "The Spoils of War" sızıntısının arkasından HBO'nun Hintli dağıtıcılarından biri çıktı ve o zamandan beri birkaç tutuklama yapıldı. Bu sefer de HBO İspanya yanlışlıkla bu pazar yayınlanacak olan 6. bölümü kısa süreliğine yayınladı. Tahmin edebileceğiniz gibi bu anlık fırsat büyük spoilerların izlenmesine ve kaydedilmesine yetti. Bu olaydan sonra bölümün HD kopyaları internette yayıldı.

6. bölümün (Çoğu yerde "Death is the Enemy" diye geçse de henüz resmi bir başlığı bulunmuyor.) sızıntısından, adı çıkmış hackerlar sorumlu olmasa da hackler şu an doğru olduğu ortaya çıkan birkaç senaryo özetini ve bölüm açıklamasını sızdırmıştı. Bu pazar HBO işine olduğu gibi devam etmeye çalışırken Curb Your Enthusiasm'in de dahil olduğu bir grup dizinin tam bölümleri sızdırıldı.

Sızıntılar Game of Thrones'un 7. sezonunun izlenme oranlarını olumsuz olarak etkilemedi (Hatta aksine olumlu etkilediği söylenebilir.) ama aşağıda 6. bölümün fragmanını izleyip HBO'ya bir iyilik yapabilirsiniz.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (0)