PLANETDP // HABERLER // Ghost in the Shell SAC_2045 Önümüzdeki İlkbahar Ekranlara Gelecek

Ghost in the Shell serisinin yeni filmi Ghost in the Shell SAC_2045 önümüzdeki ilkbahar döneminde Netflix'e gelecek.

Shirow Masamune'nin 1989 yılında kaleme aldığı Ghost in the Shell mangasından esinlenen yeni film Ghost in the Shell: SAC_2045, 1995 yılında başlayan film serisinin yeni eklentisi olacak. Yeni 3DCG anime filmi, orijinal SAC'tan Kamiyama Kenji ve Appleseed'ten Aramaki Shinji tarafından yönetilecek. Filmin yapımcılığını ise Production I.G ile Sola Digital Arts üstlenecek.

Ghost in the Shell SAC_2045, dünya çapında Netflix'te 2020 yılının İlkbahar döneminde gösterime girecek.
 

Kaynak: OtakuMode

Yorumlar (2)

nht.ctn     10/31/2019 11:10 Id:830


Uzman

Ghost in the Shell yapımları içinde en sevdiklerim SAC serileridir. Bu serilerde yönetmenlik yapmış Kenji Kamiyama'nın yönettiği diğer animeleri de severim. O yüzden SAC'ın geri döndüğünü ve yönetmenliğinde gene Kenji Kamiyama'nın olduğunu duyunca çok sevinmiştim. Hala merakla bekliyorum ama kısa tanıtım videosunda gördüğüm animasyon beklentimi biraz düşürdü doğrusu. Tamamen CGİ olacaksa bile -ki olmasa çok güzel olurdu- bunun çok daha iyisi yapılabilirdi sanki. Umarım animeyi izlerken çok rahatsız edici olmaz. Bu arada yeni karakter tasarımını bu animasyonla birleşince biraz çocuksu buldum. Ama kötü değil kesinlikle.

Fullmetall     11/05/2019 02:11 Id:839


Tahmin ettiğim gibi b*k gibi cgi afadersiniz. Çinli bir stüdyo yapıyor ve olacağı bu.. :( Japonlar neden böyle bir yapımın telifini çin gibi malum bir ülkeye verir? kendi yaptıkları animasyonlar bile ortada anca 3-4 tanesi izleniyor zira kalitesiz yapım çoğu. İlk afişi gördüğümden beri ve haberi okuduğumdan beri bu yapımın böyle olacağını biliyordum çünkü afişten belliydi cgi olduğu hatta çok kötü bir cgi olduğu... Bildiğin çizgi film yapmışlar. Başka bir şey değil. Çocuklara yönelik olsun diye netflix çizgi film yapmış Ghost in the shell gibi şaheserden... Ne kadar yazsam sövsem az açıkçası. Çıkan ilk film, sac serisi 2.sezonu, filmin reboot versiyonu, yeni film serisi vs vs bu çakma çizgi film denilecek şeyi onla çarpar.. Keşke hiç olmasaydı diyeceğim ve asla izlemeyeceğim birşey.