PLANETDP // HABERLER // Guardians 3" VFX Görsel Efektler Supervizörü Sette Duygusal Son Gün ve 3.066 VFX Görüntüsü Zorlukları Hakkında!

Marvel'ın "Galaksinin Koruyucuları" serisinin üçüncü filmi sinemalarda gösterime girdiğinde, görsel efektler sorumlusu Stephane Ceretti, kadro, ekip ve yönetmen James Gunn ile birlikte çekimlerin son gününü "çok duygusal" olarak niteliyorlar. Ceretti, The Hollywood Reporter'ın Sahne Arkası podcast'inin yeni bölümünde, "Son birkaç sahneyi bitiriyor ve herkesle vedalaşıyorduk. Son günde artık hepimiz bebekler gibi ağlıyorduk," diyor. "Çekimler sırasında çok eğlendik, ancak sonunda hem eğlenceli hem de hüzünlü anlar yaşadık." diye sözünü noktalıyor.

Gunn, DC Films'in ortak başkanı ve CEO'su olarak atandığında postprodüksiyonun sonlarına doğruydu, ancak Ceretti, yönetmenin Guardians of the Galaxy'de hiçbir şey kaçırmadığını söylüyor. Marvel ile uzun zamandır işbirliği yapan Ceretti, Marvel'in Guardians of the Galaxy ve Doctor Strange filmleriyle iki kez Oscar adayı olan biri olarak şöyle diyor: “Bu onun bebeği. Bu filmi yapmayı bir süredir istiyordu ve bu onun için çok önemli. Tam erişimimiz vardı ona ve özellikle Weta ile son savaşta, her zaman oradaydı.”

Kaynak:Hollywoodreporter.com

Yorumlar (0)