PLANETDP // HABERLER // HBO Max’te Yer Alacak Bir Harry Potter Dizisi İçin Çalışmalara Başlandı

Büyücü dünyasında yer alacak bir dizi çekileceği dedikoduları uzun zamandır vardı. Şimdiyse bu planlar gerçekleşme yolunda ilerliyor gibi görünüyor. Henüz projeye bir senarist ya da isim eklenmediyse de Variety’e göre potansiyel dizi için birkaç senaristle konuşulmuş bile. Henüz Harry Potter evreninin hangi döneminde geçeceği ya da dizinin odağının ne olacağı konusunda bir bilgi yok.

Warner Bros. ve HBO Max, Variety’e yaptıkları bir açıklamada, “Stüdyoda ya da yayın platformunda geliştirilen herhangi bir Harry Potter dizisi yok,” demiş olsalar bile birçok kaynak projenin başlangıç aşamasında olduğunu açıkladı.

Kaynak: Variety

Yorumlar (2)

samet_419     01/26/2021 09:01 Id:1251


Çevirmen

İçerik üretmede zorlanmanın üstüne eve kapanmaların getirdiği ekonomik koşullar sebebiyle adı olan bir şey yapalım, millet zaten bakar kafasıdır bu. Benzer çok proje gelecektir ilerleyen dönemlerde. Şu şu evrende geçen, esasen hiçbir şeyle bağlantılı olmayan, sadece ismini kullanarak yedirdiğimiz dizimiz yakında sizlerle!!!

Fullmetall     01/27/2021 10:01 Id:1254


İlk sezon güzel olur 2. sezon da tutar ve J. K. Rowling diziye karışır kendi çarpık düşüncelerini dizide aktarmaya kalkar. Daha önce oldu yine olacaktır. Ve bu kadın olayları ile, söylediği saçma sapan lafları ile ünlü kitabı ile değil... :D Umarım mini bir seri olur, ilk 3 film gibi çerezlik bir seri yaparlar biz de yanılırız... :D