PLANETDP // HABERLER // Jamie Foxx, Maika Monroe ve Dahası God is A Bullet Adaptasyonunda Yer Alacak

Boston Teran'ın, filmi uzun zamandır geliştirme aşamasında kalan gerilim romanı “God is A Bullet”, Nick Cassavetes'in (Prisoners of the Ghostland) kadroya senarist/yönetmen olarak katılması ve Jamie Foxx ve Maila Monroe gibi isimleri de kadroya katmasıyla yeni bir şansa kavuştu.

Foxx (Soul) ve Monroe'ya (The Stranger) ek olarak kadroda ayrıca iki kere Emmy ödülüne aday gösterilen Nikolaj Coster-Waldau (Game of Thrones), Emmy adaylığı bulunan January Jones (Mad Men) ve Andrew Dice Clay (A Star Is Born) de bulunuyor.

Yardımcı dedektif Bob Hightower (Coster-Waldau) eski eşinin şeytanca bir tarikat tarafından öldürüldüğünü ve kızının da kaçırıldığını öğrenince baştan savma yapılan resmi araştırmalar onu çok sinirlendirir. Polisliği bırakır, dövme yaptırır ve tarikattan kaçabilen tek kadın olan Case Hardin'in (Monroe) yardımıyla, karizmatik tarikat lideri Cyrus'ı alt etmek için tarikatın içine sızar. Bob kızını kurtarmaya çalışırken Case de bu fırsatı tarikatın ondan aldığı gücü geri kazanmak için kullanır.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

Putte     03/21/2021 01:03 Id:1278


*Admin

İlginç senaryo! kaydı açılabilir yapımın sitemize bence.. Takibime alırım hemen.