PLANETDP // HABERLER // Jennifer Lopez The Mother da Acımasız Bir Katil Olarak Karşımıza Çıkıyor

 

Jennifer Lopez, Netflix'in yaklaşan filmi The Mother'ın resmi fragmanında, Alaskanın vahşi doğasında yaşayan eski bir suikastçi iken uzun yıllar önce evlatlık verdiği kızını korumak için ortaya çıkarak adeta vahşi bir ana ayıya dönüşüyor. Kötü adamlarla ölümüne, kanlı bıçaklı, sınırsız bir vahşi mücadeleye girişiyor.

Fragmanın açılışında Lopez, flashback sahnesinde doğum yaptıktan sonra kızını vermek zorunda kaldığını gösterir. Anlaşma yaptığı bir FBI ajanı, bebeğini iki tehlikeli saldırganın elinden korumanın tek yolunun ortadan kaybolmak olduğunu söyler. "Sizi bulacaklar. İkinizi de" diye uyarır.

Zaman geçtikten sonra, eski katil ana, 12 yaşındaki kızı Zoe (Lucy Paez tarafından canlandırılıyor) kaçırıldıktan sonra canı pahasına da olsa onu kurtarmak için kararlıdır. Joseph Fiennes, Omari Hardwick, Paul Raci ve Gael García Bernal gibi oyuncuların da yer aldığı The Mother, 12 Mayıs'ta Netflix'te yayınlanacak. Film, Andrea Berloff, Peter Craig ve Misha Green'in senaryosuyla, Green'in hikayesinden uyarlanmıştır.

Yorumlar (0)