PLANETDP // HABERLER // Jeremy Renner İki Kolunu Kırdı

Hawkeye'ın Avengers: Infinity War'da yedek kulübesine çekilme ihtimali var ama bu Jeremy Renner, Marvel süper kahraman filmi için birkaç akrobatik hareket yaparken kendini sakatladı diye olmayacak.

Renner cuma günü Infinity War gibi şu anda Atlanta'da çekilen New Line komedi filmi Tag'ın setinde iki kolunu da kırdığını söyledi. Renner detayları belirtilmeyen akrobatik bir hareket sırasında sağ dirseğini ve sol bileğini sakatladı ama bunun işine engel olmayacağına söz verdi.

Renner'in kendini üçüncü Avengers filmi setinde sakatladığını iddia eden önceki haberlere rağmen Hollywood Reporter olayın, kadrosunda aynı zamanda Ed Helms ve Hannibal Buress'i bulunduran, Tag setinde gerçekleştiğini doğruluyor.

Renner Variety'ye Karlovy Vary Film Festivalinde buruk bir gülümsemeyle "Elden bir şey gelmez." dedi ve "Bu işin bir parçası." diye ekledi.

Renner, Infinity War meslektaşı Elizabeth Olsen'ın yanında emektar oyun takipçisi rolünde yer aldığı Taylor Sheridan'ın Wind River filminin basın toplantısında bir konuşma yaptı. Renner sağ kolunda ve sol bileğinde çıkarılabilir Velcro kol askısı takıyordu. Yani şükürler olsun ki sakatlanma alçı gerektirecek ciddiyette değil gibi görünüyordu. Fakat hem Infinity War hem de gelecek olan tag filminin çekimlerinin ortasında olan Renner kırıklarının günlük yaşamına engel olduğu kadar işini etkilemediğini söyledi.

"Aslında çok da akrobatik hareket gerektiren bir iş yapmıyorum. Film aksiyon filmi değil komedi filmi. Şansa sadece birkaç akrobatik hareket içeriyor. Yani bir sürü insanı pataklamam ya da çılgınca şeyler yapmam gerekmiyor. Bu yüzden işimi çok da etkilemeyecek. Sabah ki giyinme şeklimi etkiliyor. Ayakkabı bağcıklarımı bağlayamıyorum ama onun dışındaki herşeyi idare edebiliyorum."

Onun yerine Renner, Variety ile olan röportajında Marvel Sinematik Evreni'nin görsel efektlerini vurguluyor, efektlerden sorumlu ekibi övüyor ve bu yap-bozun (puzzle) sadece bir parçası olduğunu dile getiriyor.

"Bugünlerde görsel efektler film yapımcılığının büyük bir parçası haline geldi ve ayrıca oldukça da iyi yapılıyor. İlk Avengers filmini izleyişimi hatırlıyorum. Çok büyüktü, o kadar fazla karakter vardı ve o kadar fazla şey gerçekleşiyordu ki senaryodan ne halt ettiğinizi gerçekten anlayamıyordunuz. Sadece kendi karakterini ve yap-bozdaki parçanı çöz."

Kulağa Renner kırıklarının Infinity War üzerindeki etkisini önemsiz kılmaya çalışırken üzerine Hawkeye'ın filmde ne kadar büyük bir rol oynayacağını önemsiz göstermeye çalışıyormuş gibi geliyor. Birkaç hawkeye hayranından biri olarak umarım durum böyle değildir ve umarım ki Renner sağlığını Marvel'daki işinden önce kavuşur. Sonra yeniden çekim yapmak için bir sürü zaman olacak.

Avengers: Infinity War 4 Mayıs 2018'de sinemalarda.

Kaynak: slashfilm.com

Yorumlar (0)