PLANETDP // HABERLER // Ji Chang Wook ve Kim Ji Won Başrolleri Paylaşacak

21 Eylül'de Ji Chang Wook ve Kim Ji Won'un KakaoTV'nin yakında yayınlanacak orijinal draması City Couple's Way of Love'da başrolleri paylaşacağı doğrulandı.

Prömiyeri 2020 bitmeden yapılması planlanan City Couple's Way of Love, koşuşturmacanın bol olduğu bir şehirde gençlerin gerçekçi flört hayatını anlatacak. 30 dakikalık bölümlerden oluşacak dizinin yönetmenliğini It's Okay Not Be Okay, Encounter ve Don't Dare to Dream dizilerinin yönetmeni Park Shin Woo üstlenecek. Senaryoyu ise I Need Romance ve Romance is a Bonus Book dizilerinin senaristi Jung Hyun Jung yazacak.

Ji Chang Wook, şehrin sokaklarını seven, dürüst ve aşırı hırslı bir mimar olan Park Chae Won rolünü oynayacak. Kendisi bir yaz gecesi kalbini çalıp ortadan kaybolan, kendi deyimiyle Kamera Hırsızı'nı unutamamış bir aşıktır. Kim Ji Won ise hiç tanınmadığı bir yerde sahte bir kimlikle yeni bir hayata başlamaya karar veren bir pazarlamacı olan Lee Eun Oh'u canlandıracak.

Ji Chang Wook dizi hakkında: "Bu dizi senarist Jung Hyun Jung ve yönetmen Park Shin Woo'nun birlikte hazırladığı bir dizi. İkisi de gerçekten birlikte çalışmak istediğim kişiler. Çok mutluyum ve çekimler için heyecanlıyım." dedi.

Kim Ji Won da benzer şekilde: "Böyle harika bir yönetmen, senarist ve oyuncu kadrosuyla birlikte çalışacağım için heyecanlıyım. Lee Eun karakteriyle sizlere kendimin yeni bir yanını gösterebilmek için hazırlanıyorum. Umarım bu zor zamanlarda ufak da olsa bir mutluluk sağlayabilirim." dedi.

City Couple’s Way of Love  bu yılın sonlarına doğru yayınlanacak.

Kaynak: soompi

Yorumlar (0)