PLANETDP // HABERLER // Jo In Sung ve Han Hyo Joo Ekranlara Geri Mi Dönüyor?

Sports Chosun'un 9 Eylül'de yayınladığı haberine göre Jo In Sung aynı isimli webtoondan uyarlanacak yeni drama Moving'le televizyon ekranına geri dönecek. Haberde ayrıca Cha Tae Hyun'un da Jo In Sung ile birlikte Moving için görüşmelerde bulunduğu bildirildi. İkili yakın arkadaşlığıyla biliniyor.

Çıkan bu haberlerin ardından Cha Tae Hyun'un ajansı Blossom Entertainment'tan bir kaynak oyuncunun Moving dizisinden teklif aldığını ve değerlendirdiğini doğruladı. Jo In Sung'un ajansı IOK Company'den bir kaynak ise oyuncunun teklif aldığını ve projeyi incelediğini, ancak yönetmen Mo Wan Il ile henüz bir görüşme yapılmadığını söyledi. Bu sırada Ağustos ayında Han Hyo Joo'nun da Moving için görüşmelerde olduğu ortaya çıktı.

Jo In Sung teklifi kabul ederlerse 2016'da yayınlanan Dear My Friends'ten sonra ilk kez ekranlara geri dönüş yapmış olacak. Oyuncunun son başrolü ise 2014 yapımı It's Okay, It's Love dizisiydi. Benzer durum Han Hyo Joo için de geçerli. Şayet kendisi 2019'da ABD yapımı dizi Treadstone'da yer almış olsa da en son 2016 yapımı W ile bir dramada rol almıştı.

Moving için cast aşaması devam ederken yayın tarihi için hedef önümüzdeki yıl. Ancak tarih konusunda henüz resmi bir açıklama yok.

Kaynak: Soompi

Yorumlar (1)

Putte     09/13/2020 10:09 Id:1191


*Admin

Konusu hakkında tam bir fikir edinemedim.