PLANETDP // HABERLER // Kakegurui Live-Action Dizisinin Başrolü Belli Oldu

Kakegurui - Compulsive Gambler'ın live-action dizi adaptasyonunda Jamabi Yumeko başrolünü popüler oyuncu Hamabe Minami canlandıracak.

Hamabe önceden Anohana dizisinde (Menma.) ve live-action Let Me Eat Your Pancreas filminde oynadı. Hamabe'nin kariyeri boyunca canlandırdığı karakterlerden farklı olarak Yumeko zarif bir kızken kumar oynamaya başlar ve kendisinin yeni bir yönünü keşfeder; alışılagelmiş sezgi, hafıza ve müzakere yetilerini kullanarak rakipleriyle oynamak.

Kawamoto Homura'nın mangasından esinlenen Kakegurui elit bir özel akademide geçer. Bu akademide zenginlerin ve ünlülerin çocukları okul hiyerarşisini birbirlerine karşı servetleriyle bahse girerek belirler. Live-action dizi adaptasyonu Hanabusa Tsutomu tarafından yönetilecek ve Ocak 2018'den itibaren MBS ve TBS'de yayımlanacak.

Kaynak: OTAKUMODE

Yorumlar (1)

lokilark     12/05/2017 07:12 Id:329


Etkin

Seçilen kişi ne kadar iyi olursa olsun popüler japon kültüründe bir eksikliği var. Animesini izlemiş birisi olarak söylüyorum onlar açısından çok bütük bir eksiklik. Ne diyecek olursanız doğada bulunan dört elementten birisine sahip TAHTA, anime karaterinde Oppai bulunurken bu karakterde olmaması büyük eksiklik yan karakter olsa neyse live actionların en sevmediğim özelliği bu, baktığınızda orjinal eserle arasında dağlar kadar fark olabiliyor.(Attack on titan, sizin yapacanız işi .... dedim izlerken) Bu nedenle bekleyelim görelim nasıl bi çalışma oraya çıkacak, animedeki saykoluğu istiyorum. :)