PLANETDP // HABERLER // Kare Pantalonun 3. Filmi Yolda

Yaşadığımız küresel salgından dolayı birçok filmin çekimlerine devam edilemediği için ve hala sinema salonları gibi toplu alanlarda bulunmanın riskli olduğundan dolayı çoğu filmin vizyon tarihi ileriye alındı. Bu dönemde aynı zamanda birçok yeni film de gündeme geldi, bunlardan biri de büyük bir talep doğrultusunda 3. Filmiyle karşımıza çıkacak olan The SpongeBob Movie: Sponge on the Run. Kare pantalonScoob! ve Trolls World Tour gibi animasyon dünyasını genişleten filmlerle birlikte vizyona girecek.

Warner Bros gibi birçok stüdyo, pandemiden dolayı filmlerin piyasaya sürülmesini geciktirmeden önce SpongeBob filminin 22 Mayıs’ta bizlerle olacaktı, fakat şu anda bu tarih 7 Ağustosa çekildi. Umuyoruz ki önümüzdeki 2 ay içinde sinema sektörü toparlanacak. Paramount ise bu konuda akıllıca davrandı ve filmlerin sinemadaki gösterimi es geçti; SpongeBob Movie: Sponge on the Run, 2021 yılından önce VacomCBS’ dijital platformunda izleyicilerle buluşacak. Film ilk zamanlarda It’s a Wonderful Sponge olarak çıkacaktı. SpongeBob’u ilk defa 3D olarak izleyebileceğiz. Film, aynı zamanda filmin asıl yaratıcısı olan Stephen Hillenburg’a ithafen yapılacak, kendisini Kasım ayında kaybetmiştik. Hans Zimmer ve Ali Dee’nin film için hazırladığı orijinal müzikler de film boyunca bizlere eşlik edecek.

Kare pantolon ilk defa 1999 yılında hayatımıza girmişti. Viacom International Media Networks, tarihinde dünyada en çok yayınlanan çizgi film olmuştu; bu zamana kadar 208 ülke ve bölgeden daha fazla yerde izlenmiş, 55’den fazla dile çevrilmiş… Spongebob, dünyasını 2004 The SpongeBob Squarepants filmi ve 2015’de çıkan Sponge Out of Water filmleriyle de genişletmiş, maceralarına maceralar katmıştı. Tim Hill tarafından yönetilen ve yapımında Ryan Harris'in yer aldığı The SpongeBob Movie: Sponge on the Run’ı merakla bekliyoruz.
 

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (0)