PLANETDP // HABERLER // Live-Action Promised Neverland Dizisi Amazon’da Yapım Aşamasında

The Promised NeverlandAmazon’a live-action dizi olarak gelebilir.

Variety’nin haberine göre şirket, Kaiu Shirai tarafından yazılan ve çizimlerini Posuka Demizu’nun yaptığı popüler manga serisinin İngilizce live-action versiyonunu geliştiriyor.

Dizinin senaryosunu Meghan Malloy kaleme alacak. Yönetmenlik ve baş yapımcılığını ise Rodney Rothman üstlenecek ve Roy Lee ve Miri Yoon da baş yapımcı pozisyonunda onunla birlikte yer alacaklar. Malloy ve Rothman, Oscar ödüllü “Spider-Man: Into the Spiderverse” filminde birlikte çalışmışlardı.

Promised Neverland, görünüşte adeta bir cennet olan yetimhanede yaşayan ve yetimhane sınırlarının aşılmaması kuralını çiğneyerek mekanın karanlık sırrını ortaya çıkaran bir grup zeki çocuk hakkında. Bu sırrı öğrendikten sonra mekandaki tüm çocukları kurtarmak için bir plan hazırlamaya başlıyorlar. Seri bugüne kadar 20 milyondan fazla sattı.

Kaynak: Variety

Yorumlar (2)

mirzabeyhoca     06/14/2020 01:06 Id:1107


Hangi Live-Action iyi olmuş da bu olacak acaba? Anime eskiyse reprodüksiyon yapılır yeni teknolojiyle anlarım. Böylece herkese ulaşır ama Live-Action sineğin yağını çıkarmaktan başka bir şey değil bence.

Neato     06/20/2020 07:06 Id:1120


Amazon ne kadar ümit veriyor olsada biz yine serinin ikinci sezonunu anime olarak bekleyenlerdeniz :)