PLANETDP // HABERLER // Mandalorian’ın 2. Sezonu 2020 Sonbaharında Çıkacak

Dizinin yaratıcısı Jon Favreu, Twitter’da yaptığı açıklamada The Mandalorian’ın 2. Sezonunun 2020 Sonbaharı’nda Disney+’ta yayımlanacağını açıkladı.
 

Jango ve Boba Fett’in hikayesinden sonra Star Wars evrenine bir yeni savaşçı daha geliyor. The Mandalorian, Empire’ın düşüşünden sonra ve First Order’ın çıkışından önce geçiyor. Dizide yalnız bir savaşçının New Republic’in sınırlarının dışındaki, galaksinin uzak noktalarında geçirdiği zorlukları görüyoruz.

Pedro Pascal (Kingsman: The Golden Circle) galaksinin uzak köşelerindeki yalnız Mandalorian Savaşçısı olarak rol alacak ve eski bir Rebel Shock Trooper’ı olan ve kendini yeniden topluma adapte etmekte zorlanan Cara Dune’u oynayan Gina Carano ve Mandalorian’ı özel bir görev için tutan kelle avcılarından biri olan Greef’i canlandıran Carl Weathers da ona eşlik edecek.

Kadroda ayrıca Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural), Carl Weathers (Predator), Omid Abtahi (American Gods), Werner Herzog (Grizzly Man) ve Nick Nolte (Affliction) da yer alıyor.

Dizide baş yapımcı ve dizi sorumlusu olarak Jon Favreau yer alırken dizinin diğer yönetmenleri arasında ilk bölümü yönecek olan Dave Filoni (Star Wars: The Clone Wars, Star Wars Rebels) ile Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Bryce Dallas Howard (Solemates) ve aynı zamanda kelle avcısı IG-88’i de seslendirecek olan Taika Waititi (Thor: Ragnarok) de yer alıyor.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (4)

DeanJames     12/29/2019 05:12 Id:888


Advisor

Süper haber. Umarım ilk sezondaki kaliteyi devam ettirirler.

Putte     01/01/2020 09:01 Id:890


*Admin

O kadar iyi mi gerçekten? Star Wars bir türlü sevememişimdir filmlerini.

DeanJames     01/03/2020 12:01 Id:892


Advisor

@Putte İyi abi. Bence 2019'un en iyi dizisiydi. Bence tam senlik bir dizi. Zaten bölümler kısacık; ilk sezon toplamda 8 bölümdü.

Kill Master     01/06/2020 09:01 Id:896


Uzman

Çok üşeniyorum bunu izlemeye. Star Wars serisi pek ilgimi çekmemişti. Dizisi çeker mi bilmiyorum.