PLANETDP // HABERLER // Marvel She-Hulk'ını Buldu

She-Hulk için yönetmen koltuğuna Kat Coiro'yu oturtan Marvel Studios, serinin başrol ismini de bulmuş görünüyor. Alınan bilgilere göre Orphan Black'in Emmy ödüllü yıldızı Tatiana Maslany, Disney'in She-Hulk dizisinin başrolüne getirildi.

Geçtiğimiz Salı günü Coiro'nun dizide biri pilot bölüm olmak üzere birden fazla bölümü yöneteceği belirtilmişti. Artık başrol de hazır diyebiliriz. Diğer yandan Rick and Morty'nin senaristlerinden Jessica Gao da senaryo ekibine liderlik edecek.

Stan Lee'nin yaratılışında yer aldığı She-Hulk/Jennifer Walters, The Hulk olarak bilinen Bruce Banner'ın kuzenidir ve başarılı bir avukattır. Aldığı davalardan biri sebebiyle vurulup kan kaybından ölmek üzereyken aynı kan grubuna sahip Bruce, kanını Walters'a vermiş ve Walters bu sayede güçlerine kavuşmuştur. Bruce Banner/Hulk'un aksine She-Hulk, dönüştükten sonra kişiliğini ve zekasını koruyabilmektedir.

She-Hulk Marvel Studios'un Disney için hazırladığı The Falcon and Winter Soldier, WandaVision ve Loki gibi yapım aşamasında olan dizilerden biri.

Attığı tweetle oyuncuyu ilk kutlayanlardan biri de The Hulk'u canlandıran Mark Ruffalo oldu.

 

KaynakDeadline

Yorumlar (0)