PLANETDP // HABERLER // Michelle Yeoh lu Section 31 Paramount+ ın Star Trek Faz 2 sinin Başlangıcı

Kaynaklara göre, Star Trek evreninin lideri Alex Kurtzman, "Discovery" ve "Picard" serilerinin önünden ilerlerken, iki yılda bir bir akış filmi yapmak istiyor. Bu kapsamda, Michelle Yeoh'un başrolünü oynayacağı "Section 31" filmi, Paramount+'ın "Star Trek" Phase 2'sinin başlangıcını oluşturacak.

Paramount Global'in desteklediği yayın platformu Paramount+, Alex Kurtzman'ın yönettiği Star Trek franchise'ının bir sonraki dönemine ilişkin planlarının netleşmeye başladığını duyurdu. Salı günü yapılan açıklamada, uzun süredir beklenen Section 31 dizisinin, öncelikle Discovery'in yan dizisi olarak tasarlanan versiyonundan farklı olarak, yeni bir uzun metraj filmiyle geri döneceği ve yeni Oscar ödülü sahibi Michelle Yeoh'un da filmde yer alacağı belirtildi.

Kaynaklara göre, CBS Studios yapımcıları ile dokuz rakamlı bir genel anlaşma altında StarTrek franchise'ını yöneten Secret Hideout'un lideri Alex Kurtzman, ikonik Star Trek evreninin aşırı çeşitlenmesiyle ilgiyi azaltabileceğinden endişe duyanların olduğu bir dönemde, geçen yaz "Section 31" dizisini bir gişe filmine dönüştürme planları yapmaya başladı. Kurtzman, "Everything Everywhere All at Once" filmindeki performansı ile Michelle Yeoh'un muhtemelen Oscar kazanacağını fark etti ve bunun üzerine karar "Section 31" projesinin bir gişe filmi olarak hayata geçirilmesi şeklinde verildi.

Yorumlar (0)