PLANETDP // HABERLER // Mulan’ın Resmi Fragmanı ve Afişi Yayımlandı

Disney gelecek sene vizyona girecek olan live-action Mulan filminin resmi fragmanını ve yeni bir posterini yayımladı.
Çin İmparatoru ülkeyi Kuzeyli istilacılardan korumak için her aileden bir erkeğin Kraliyet Ordusu’na katılmasını emredince Hua Mulan, onurlu bir askerin en büyük kızı, rahatsız babasının yerine geçiyor. Erkek kılığına giren Hua Jun, her adımında test ediliyor ve içindeki gücü kuşanıp gerçek potansiyelini benimsemesi gerekiyor. Bu, onu onurlu bir savaşçıya çeviren ve minnettar bir ulus ve onurlu bir baba kazanmasını sağlayan epik bir macera.


Mulan’ın oldukça beğenilen uluslararası kadrosunda ilk olarak, dünya çapında yapılan bir yıllık bir oyuncu arayışı sonucunda Hua Mulan’ı canlandırması için seçilen Liu Yifei (The Forbidden Kingdom, Once Upon A Time) var. Ona, Komutan Tung olarak Donnie Yen (Rogue One: A Star Wars Story), Böri Khan olarak Jason Scott Lee (Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny), Cheng Honghui olarak Yoson An (The Meg), Xianniang olarak Gong Li (Memoirs of a Geisha, Raise the Red Lantern) ve İmparator olarak da Jet Li (Shaoling Temple, Lethal Weapon 4) eşlik ediyor.


Rick Jaffa, Amanda Silver, Elizabeth Martin ve Lauren Hynek, senaryoyu “The Ballad Of Mulan” şiirini temel alarak yazdı ve filmi de Niki Caro yönetti.


Mulan 27 Mart 2020’de vizyona girecek.


 

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (1)

Kill Master     12/07/2019 11:12 Id:870


Uzman

Bunun animasyonunu çok severdim. CD'si vardı, sürekli izliyordum. :D Umarım güzel bir film çıkar.