PLANETDP // HABERLER // Netflix - Mayıs 2023 Takvimi

 

1 Mayıs - Pazartesi

Dizi - Power - Yeni Sezonlar

Bu suç temalı sürükleyici drama dizisinde başarılı ve sevilen bir gece kulübü sahibi, ek iş olarak New Yorklu zengin müşterilerine uyuşturucu tedarik ediyor.

Yerli Film - Müjdemi İsterim

Eski sevgilisinin tehditleri yüzünden kendi nişanından kaçan Bulut, polisin peşinde olduğunu öğrenmesinin ardından davetsiz bir misafirle birlikte maceralı bir yolculuğa çıkar.

Film - Bay ve Bayan Smith

John ve Jane Smith birbirlerinin gizli suikastçı olduklarını anlayınca, ölümüne sıkıcı banliyö hayatı ölümcül bir hal alır.

Maşa ile Koca Ayı - 5. Sezon
When the Weather Is Fine
Archer - 12. Sezon

 

2 Mayıs - Salı

Yerli Dizi - Terzi

Ünlü terzi Peyami, en iyi dostunun müstakbel eşi için gelinlik dikmektedir. Ama hiç görmediği bu kız beklenmedik şekilde hayatına girince, Peyami’nin sırlarına bir yenisi eklenir.

Film - Hızlı ve Öfkeli 9

Dominic Toretto ve ekibi uygarlığı tehdit eden bir operasyona karşı koymak için yarışır. Bu operasyonu yöneten kişi ise Dom'un kardeşi olduğu ortaya çıkan üst düzey bir suçludur.

Aşk Köyü

 

3 Mayıs - Çarşamba

Yahudi Usulü Evlilik

 

4 Mayıs - Perşembe

Dönem Dizisi - Queen Charlotte: A Bridgerton Story

Kraliçe Charlotte'ın sivrilmesi ve iktidara yükselmesine odaklanan bu mini dizi, Bridgerton evreninin öncesindeki olayları, genç Kraliçe'nin Kral George ile evlenmesini, bu evliliğin hem büyük bir aşk hikâyesine hem de toplumsal bir değişime yol açmasını anlatıyor. Böylece Bridgerton karakterlerine miras kalan evrenin nasıl doğduğuna tanıklık ediyoruz.

Sanctuary
Larva Ailesi

 

5 Mayıs - Cuma

Boogie
Barbie: It Takes Two - 2. Sezon

 

8 Mayıs - Pazartesi

Ormanın Dostları

 

9 Mayıs - Salı

Hannah Gadsby: Something Special

 

10 Mayıs - Çarşamba

Belgesel Dizi - Kayıp Aranıyor: Öldü mü Yaşıyor mu?

Güney Carolina şerif teşkilatına bağlı memurların, kaygı verici şekilde ortadan kaybolan insanları bir an önce bulma çabalarına siz de katılın.

Kraliçe Kleopatra

Canlandırmalar ve uzmanlarla yapılan röportajlar içeren bu belgesel dizisi, Mısır'ın son firavunu Kleopatra'nın tahtını, ailesini ve mirasını koruma mücadelesini konu alıyor.

Dance Brothers

 

11 Mayıs - Perşembe

Anime Dizi - Ultraman - 3. Sezon - Final

Dizinin heyecan verici final sezonunda Ultraman eleştirilerin hedefindeyken, Shinjiro miras olarak devraldığı güçlerin ağır bir bedeli olduğunu anlar.

Royalteen: Prenses Margrethe

 

12 Mayıs - Cuma

Aksiyon/Macera Filmi - The Mother

Tehlikeli düşmanlardan kaçan bir suikastçı (Jennifer Lopez), yıllar önce terk ettiği kızını korumak için gizlendiği yerden çıkar.

Kore - Bilim Kurgu Dizisi - Black Knight

Hava kirliliğinin yıkıma yol açtığı distopik bir gelecekte, insanlığın devamı sıra dışı kuryelerden oluşan bir gruba bağlıdır.

Mulligan
Queer Eye - 7. Sezon
Why didn’t I tell you a million times?

 

14 Mayıs - Pazar

Seni Bulmak

 

16 Mayıs - Salı

Biyografik Belgesel Film - Anna Nicole Smith: Beni Tanımıyorsunuz

Bu belgesel, modellikle elde ettiği şöhretin zirvesinden trajik ölümüne kadar Anna Nicole Smith'in hayatını en yakınlarının gözünden anlatıyor.

Spirit: Özgür Ruh

 

17 Mayıs - Çarşamba

Belgesel Dizi - Conor McGregor: Sınır Tanımayan Dövüşçü

Conor McGregor, acımasız vuruşları ve küfürlü konuşmalarıyla UFC'nin en büyük yıldızı oldu. Bu heyecanlı belgesel dizisi onun hızlı kariyerini konu alıyor.

Sadakat Yalanı
Doctor Cha - Yeni Bölüm
Rhythm + Flow: Fransa
Fanfic
Çalışma Hayatı: Bütün Gün Ne İş Yapıyoruz?

 

18 Mayıs - Perşembe

Aksiyon Anime Dizi - Yakitori: Soldiers of Misfortune

Dünya, üstün bir uzaylı medeniyetinin sömürgesine dönüşmüştür. Akira'nın daha iyi bir gelecek için tek şansıysa gözden çıkarılabilir bir asker olarak Yakitori birimine katılmaktır.

Dizi - XO, Kitty

"Genç çöpçatan Kitty, uzak mesafeli ilişki yaşadığı erkek arkadaşına kavuşmak için Seul'e gider. Burada, merhum annesinin de okuduğu liseye girmesiyle yeni bir aşk öyküsü başlar.

Süper Kediler

 

19 Mayıs - Cuma

Yerli Film - Kurak Günler

Ezelden beri yolsuz liderler tarafından yönetilen küçük bir kasabaya atanan genç savcı Emre'nin adı berbat bir skandala karışır.

Yerli Film - Kurak Günler

Ezelden beri yolsuz liderler tarafından yönetilen küçük bir kasabaya atanan genç savcı Emre'nin adı berbat bir skandala karışır.

İspanya - Dizi - Sessizlik

Sergio, anne babasını öldürdüğü günden beri konuşmamıştır. Aradan geçen altı yılın ardından bir psikiyatrist, sıra dışı bir soruşturmayla yaşananları ortaya çıkarmaya çalışır.

Selling Sunset - 6. Sezon - 7. Sezon Onaylandı
Genç, Ünlü ve Afrikalı - 2. Sezon
Jak Meyvesinin Gizemi
Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

 

22 Mayıs - Pazartesi

Gizemli Vakalar - 3. Sezon

 

23 Mayıs - Salı

Film - Arınma Gecesi: Sonsuza Dek

Her yıl düzenlenen anarşi gecesinin kontrolden çıkmasının ardından iki aile, ülkeyi ele geçirmeye çalışan acımasız katillere karşı koymak zorunda kalır.

Kurban/Şüpheli
Wanda Sykes: I'm An Entertainer
Deniz Kızı Şovları: Florida'da Büyük Rekabet

 

24 Mayıs - Çarşamba

Ültimatom: Aşkın Her Rengi
The Parisian Agency: Exclusive Properties - 3. Sezon
İnce İşler
Mother’s Day

 

25 Mayıs - Perşembe

Ajan Dizisi - FUBAR - Arnold Schwarzenegger

Bir baba ve kızı, birbirlerinin gizlice CIA için çalıştığını öğrenince zaten riskli olan bir gizli görev, ailevi sorunlarla iyice çetrefil hâle gelir.

Yerli Film - Barış Akarsu "Merhaba"

Çocukluğundan beri müziğe ilgi duyan rock şarkıcısı Barış Akarsu, nihayet yıldız olma şansını yakalar. Ancak en büyük rüyası gerçekleşse de ne yazık ki trajik bir sondan kaçamaz.

 

26 Mayıs - Cuma

Almanya - 2. Dünya Savaşı Filmi - Kan ve Altın

2. Dünya Savaşı acı şekilde son bulurken firari bir Alman askeri ile genç bir kadın, gizli altınları arayan bir grup Nazi ile kanlı bir mücadelenin içine çekilir.

Fenomenler Sıfırdan Başlıyor!
Barbekü Savaşları - 2. Sezon
Tin & Tina
En Büyük Balık

 

30 Mayıs - Salı

I Think You Should Leave with Tim Robinson - 3. Sezon

 

31 Mayıs - Çarşamba

Mixed by Erry

 

1 Haziran - Perşembe

Japonya - Dizi - The Days

Fukushima santrali sorumluları ve çalışanları hiç beklemedikleri ve eşi benzeri olmayan ölümcül bir nükleer felaketle karşı karşıya kaldı. Onlar birer kahraman mı, yoksa suçlu mu?

Hayat Güzel

 

2 Haziran - Cuma

Dizi - Manifest - Final Bölümleri

Angelina'nın yıkıcı bir volkanik yarık açılmasına neden olmasının ardından 828'lilerden nefret eden bir dünyada ağır bir denetimle karşılaşan yolcular, artık Çağrılarını vicdansız 828 İdaresinin sürekli gözetimi olmaksızın, kendi başlarına çözme özgürlüğünden yoksundur. Gizemli bir kaza, İncil'le bağlantılı uğursuz uyarıları beraberinde getirerek tüm yolcuların hayatını daha da fazla tehlikeye atar. Michaela, kaybettiği biricik kocası Zeke'in yasını tutarken Çağrıları araştırmada kullanılacak yeni yöntemler bulmak için eski aşkı Jared ile birlikte çalışmak zorunda kalır. Bu sırada Ben ve Saanvi, İdare yetkilileriyle iş birliği yapmaya çalışır ancak bu girişim, yolcular için korkunç sonuçlara yol açar. Mucizevi şekilde gerçekleşen mitolojik bir olay, Cal'in safirden kaynaklanan ejderha yarasının tekrar parlamasını sağlar ve 828'lilere, hızla yaklaşan Ölüm Günü'nde hayatta kalmaları için bir umut ışığı olur. Ancak Manifest'in hikâyesindeki bu en dehşet verici, sürükleyici ve keyifli kısımda Angelina’nın korkunç safir güçleri kargaşa yaratmaya devam eder ve iyiyle kötü arasındaki mücadelenin son günlerine kadar sürmesine neden olur.

 

8 Haziran - Perşembe

Never Have I Ever - 4. Sezon

Travmatik bir yılın ardından Hint kökenli Amerikalı bir gencin tek isteği sosyal statüsüne çekidüzen vermektir. Ancak ailesi, arkadaşları ve duyguları işini zorlaştırır.

Barakuda Kraliçeleri
Tour de France: Zincirleri Kırmak

 

9 Haziran - Cuma

Yerli Film - Merve Kült

Moda düşkünü, özgür ruhlu Merve evinden çıkarılma riskiyle karşı karşıya kalınca para bulmak için bir flört uygulaması geliştirir. Ama çekici patronunun başka planları vardır.

İtalya - Animasyon Dizisi - Bana Hiçbir Şey Olmaz

Zerocalcare, mahalleye dönen eski dostunun hayattaki amacını yeniden keşfetmesine yardım etmek ister. Ancak bunun için nasıl bir yol izlemesi gerektiğinden emin değildir.

Kore - Dizi - Bloodhounds

Three friends working for a benevolent moneylender band together to take down a ruthless loan shark who preys on the financially desperate.

 

16 Haziran - Cuma

Film - Extraction 2

Chris Hemsworth'ün canlandırdığı özel eğitimli paralı asker Tyler Rake, bu kez üstlendiği tehlikeli görevde zalim bir gangsterin ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarmalıdır.

Dizi - Black Clover: Sword of the Wizard King

Haftalık Shonen Jump'ta (Shueisha) yayınlanan ve 17 milyondan fazla satan popüler çizgi roman Black Clover, ilk kez bir filme uyarlanıyor! "Black Clover: Sword of the Wizard King" adıyla yayınlanacak olan film, 31 Mart 2023'te dünya genelindeki Netflix izleyicileriyle buluşacak.

Film, çizgi romanlarda yer verilmeyen orijinal bir hikâyeyi ekrana taşıyacak. Orijinal manganın yazarı Yūki Tabata'nın süpervizörlüğünde hayata geçirilecek olan yapım, Wizard King'in manga okuyucularıyla paylaşılmayan öyküsünü işleyecek.

Sihrin her şeyden daha önemli olduğu bir dünyaya sihirden yoksun olarak gelen Asta adındaki bir çocuk; zorlukların üstesinden gelmek, gücünü kanıtlamak ve arkadaşlarına ettiği yemine sadık kalmak için "Wizard King" olmaya çalışır.

 

22 Haziran - Perşembe

Let's Get Divorced

 

23 Haziran - Cuma

Penceremden: Aramızdaki Deniz
Mükemmel Fikir

 

25 Haziran - Pazar

Dizi - Titans - 4. Sezon

Eski ortağı Batman ile yollarını ayıran Dick Grayson, bir akıl hocasına fazlasıyla ihtiyaç duyan bir grup sorunlu genç kahraman ile karşılaşır.

 

29 Haziran - Perşembe

The Witcher - 3. Sezon 1. Kısım - 4. Sezon onaylandı

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

Anime Dizi - Ōoku: The Inner Chambers

Fumi Yoshinaga'nın popüler mangası Ōoku: The Inner Chambers ilk kez bir animeye uyarlanacak.

Edo Kalesi'nin tarihî kadınlar bölümü olan Ōoku'dan esinlenen bu öykü, cinsiyet rollerinin tersine çevrildiği iç odaların tarihini ortaya seriyor.

Japonya'da popüler olan, Fumi Yoshinaga imzalı manga Ōoku: The Inner Chambers, aralarında canlı çekim drama dizilerinin ve filmlerin de bulunduğu birçok uyarlamaya ilham kaynağı oldu. Şimdiyse bu başyapıt, bir Netflix dizisi olarak ilk kez animeye uyarlanacak. Aralarında The Heroic Legend of Arslan, Yu Yu Hakusho ve Netflix filmi The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh'un da bulunduğu birçok popüler animeyi yöneten Noriyuki Abe, dizinin yönetmeni olarak görev alacak. Önde gelen seslendirme sanatçılarından oluşan yetenekli bir kadro, bu proje için bir araya geldi. Mamoru Miyano, Eriko Matsui, Yuki Kaji ve Tomokazu Seki bu isimler arasında. Orijinal mangaya sadık kalan bu dizi, animasyonla oluşturulmuş yeni bir Ōoku dünyasını ekrana taşıyacak. Dizide cinsiyet rollerinin tersine çevrildiği gizemli iç odalarda yaşayan erkek ve kadınların mücadeleleri anlatılacak.

 

Haziran 2023

Dizi - Black Mirror - 6. Sezon

Black Mirror, modern dünya karşısındaki kolektif huzursuzluğumuzu ele alan bir antoloji dizisi. Her bağımsız bölümde, modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici bir hikâye anlatılıyor. Teknoloji şüphesiz tüm hayatımızı değiştirdi; her evdeki, her masadaki, her eldeki plazma ekranlar, monitörler, akıllı telefonlar 21. yüzyıldaki varlığımızı bize geri yansıtan birer karanlık aynaya dönüştüler. Charlie Brooker tarafından yaratılan ve yazılan dizinin baş yapımcılığını Brooker ve Annabel Jones üstlendi.

Belgesel Dizi - Break Point - 2. Kısım - Yeni sezon onaylandı

Aksiyon dolu bir sezon boyunca, dünyanın en yetenekli tenis yıldızlarının Grand Slam turnuvalarında zafer için verdikleri mücadeleye eşlik edin.

Animasyon Film - Nimona

Fütürist Orta Çağ dünyasında geçen hikâyede bir şövalye, işlemediği bir suçla itham edilir ve masumiyetini kanıtlamasına yardımcı olabilecek tek kişi, Nimona adında haylaz bir gençtir. Üstelik Nimona, şövalyenin yok etmeye ant içtiği şekil değiştiren canavarın ta kendisidir.

 

7 Temmuz - Cuma

Eller Yukarı, Damat!

 

13 Temmuz - Perşembe

Burn the House Down - Japonya Gizem/Gerilim

 

19 Temmuz - Çarşamba

En Derin Nefes

 

20 Temmuz - Perşembe

Supa Team 4

 

21 Temmuz - Cuma

Film - They Cloned Tyrone - Tyrone'u Klonlamışlar

Tuhaf bir üçlü (John Boyega, Jamie Foxx ve Teyonah Parris), bir dizi esrarengiz olayın ardından kendilerini şeytani bir devlet komplosunu araştırırken bulur.

 

27 Temmuz - Perşembe

The Witcher - 3. Sezon 2. Kısım - 4. Sezon onaylandı

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

Mutluluk Şimdi Başlıyor
Paradise

 

Temmuz 2023

High in the Clouds
Spaceman - Bir Astronotun Sonsuz Yolculuğu

 

3 Ağustos - Perşembe

Dizi - Heartstopper - 2. Sezon

 

11 Ağustos - Cuma

Film - Heart of Stone - Gal Gadot

 

17 Ağustos - Çarşamba

The Upshaws - 4. Kısım

 

18 Ağustos - Perşembe

Yerli Film - Kötü Adamın 10 Günü

Fantastik Dizi - Jodie: Seçilmiş Kişi

Meksika'da yaşayan on iki yaşındaki Jodie, İsa'ya benzer güçleri olduğunu keşfeder. Acaba sorumluluk üstlenip kaderini gerçekleştirecek mi?

 

25 Ağustos - Cuma

Film - Lift

Bir terör saldırısını önlemek için tutulan uluslararası soygun ekibi, soygunu uçakta ve uçuş sırasında gerçekleştirmelidir.

Úrsula Corberó - Kevin Hart - Gugu Mbatha-Raw - Vincent D’Onofrio - Billy Magnussen - Jacob Batalon - Jean Reno - Sam Worthington

 

31 Ağustos - Perşembe

Dizi - One Piece

Iñaki Godoy'un Monkey D. Luffy, Mackenyu'nun Roronoa Zoro, Emily Rudd'ın Nami, Jacob Romero Gibson'ın Usopp ve Taz Skylar'ın Sanji rolünde karşımıza çıktığı canlı çekim korsan macerası ONE PIECE, aynı zamanda dizinin baş yapımcısı olan Eiichiro Oda'nın yarattığı, gelmiş geçmiş en popüler manga serisinden uyarlandı.

 

Ağustos 2023

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 2
 

7 Eylül - Perşembe

GAMERA -Rebirth-

GAMERA -Rebirth-, 1960'lardan bu yana tüm dünyadaki canavar hayranlarını büyüleyen dev canavar Gamera'nın yer aldığı yeni bir proje ve anime dizisi olarak dünya genelinde Netflix'te yayınlanacak.
Orijinal hikâye: KADOKAWA
Yönetmen: Hiroyuki Seshita
Eş yönetmen: Keisuke Ide
Yapım: ENGI
Seslendirme kadrosu: Hisako Kanemoto, Yoshitsugu Matsuoka, Aki Toyosaki, Subaru Kimura, Mamoru Miyano, Saori Hayami

Gamera hakkında
Gamera, Gamera: The Giant Monster filmindeki canavardır. Bu film 1965'te (şimdiki adı Kadokawa olan) Daiei Film tarafından özel efektlerle yaratılmıştır. Gamera insanlığı Dünya'daki tehlikelerden koruyan, çocukların dostu ve adaletten yana olan bir karakterdir. Kaplumbağaya benzeyen komik bir görünüşü vardır. Uçma yeteneğinin yanı sıra başka özelliklere de sahiptir.

Gamera ateş üfleme, uçan daireye benzer şekilde dönme ve uçma gibi benzersiz yetenekleriyle ve düşmanı ne kadar güçlü olursa olsun korkusuzca karşısına çıkmasıyla popüler oldu. Bu dizi, Gamera: The Giant Monster ve yaratığın yer aldığı diğer filmlerin devamı niteliğinde.

1960'lardan 1980'lere kadar 8 Gamera filmi çekildi. 1990'larda ise üç bölümden oluşan bir Gamera serisi yapıldı.

 

14 Eylül - Perşembe

Once Upon a Crime

 

26 Eylül - Salı

Japonya - Varyete Dizi - Last One Standing - 2. Sezon

Bu nefes kesici dramada bir dizi komedyen rol alıyor. Ancak doğaçlama sahnelerde yapacakları şakalar eğlenceli olmazsa diziden atılacaklar. O zaman kargaşa başlasın!

 

Eylül 2023

Anime Dizi - Kengan Ashura - 2. Sezon

Di4ries - 2. Sezon 1. Kısım
İlk Bakışta Aşk'ın İstatistiksel Olasılığı

 

1 Ekim - Pazar

My Happy Marriage

 

5 Ekim - Perşembe

Lupin - 3. Kısım

Arsen Lüpen'in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

 

13 Ekim - Cuma

Film - Damsel

Millie Bobby Brown, Angela Bassett, Robin Wright, Ray Winstone, Nick Robinson, Brooke Carter, Shohreh Aghdashloo

Doona!
 

26 Ekim - Perşembe

Bilim Kurgu Anime Dizi - PLUTO

Birçokları tarafından bir başyapıt olarak değerlendirilen manga serisi PLUTO, Osamu Tezuka’nın 1964 tarihli Astro Boy ‘The Greatest Robot on Earth’ öyküsünden esinlenen Naoki Urasawa (20th Century Boys, Yawara!, Master Keaton) ve onun uzun süredir birlikte çalıştığı Takashi Nagasaki tarafından yaratıldı.

Bu sürükleyici drama, insanların ve son derece gelişmiş işlevlere sahip robotların tam bir uyum içinde yaşadığı neo-fütürist bir dünyada geçiyor. Dünya çapında büyük ilgi gören manga, Tezuka Osamu Kültür Ödülü dâhil birçok ödüle layık görüldü. 2015'te tiyatro sahnesine taşınan PLUTO, gördüğü yoğun ilgi üzerine 2018'de Japonya ve Avrupa turnelerine çıktı.

 

27 Ekim - Cuma

Film - Paint Hustlers

 

1 Kasım - Çarşamba

Voleuses

 

2 Kasım - Perşembe

Mini Dizi - Göremediğimiz Tüm Işıklar

Pulitzer ödüllü romandan uyarlanan Göremediğimiz Tüm Işıklar, görme engelli Fransız bir genç kız olan Marie-Laure ile babası Daniel LeBlanc'ın öyküsünü konu alıyor. Daniel LeBlanc, efsanevi bir elmasın Nazilerin eline düşmesini önlemek için Alman işgali altındaki Paris'ten kaçar. Bu değerli taşa kendi bencil çıkarları için sahip olmak isteyen zalim bir Gestapo memuru tarafından amansızca kovalanan Marie-Laure ve Daniel, Saint-Malo'ya sığınır ve Marie-Laure'un amcasının evine yerleşir. Marie-Laure'un amcası, kendi hâlinde bir adam olmakla birlikte direnişin bir parçası olarak gizli radyo yayınları yapmaktadır. Marie-Laure'un yolu, bir zamanlar cenneti andıran bu sahil kentinde beklenmedik bir şekilde kafasının uyuştuğu Werner ile kesişir. Hitler rejimi tarafından yasa dışı yayınları yakalamakla görevlendirilen parlak bir genç olan Werner ile Marie-Laure arasında, insanlığa ve umudun mümkün olduğuna ilişkin ortak bir inanç temelinde gizli bir bağ gelişir.

Marie-Laure ve Werner'ın on yıllık süre zarfında iç içe geçen hayatlarını ustaca işleyen Göremediğimiz Tüm Işıklar, en karanlık zamanlarda dahi yolumuza ışık olmayı başaran insani bağların olağanüstü gücüne dair bir hikâye anlatıyor. Shawn Levy'nin yönettiği, Steven Knight'ın senaryosunu kaleme aldığı dört bölümlük mini dizide genç oyuncular Aria Mia Loberti ve Nell Sutton, sırasıyla Marie-Laure'un yetişkinliğini ve gençliğini canlandıracak. Daniel LeBlanc'ı canlandıran Mark Ruffalo, Etienne Amca'yı canlandıran Hugh Laurie, Werner'ı canlandıran Louis Hofmann, Von Rumpel'ı canlandıran Lars Eidinger ve Madam Manec'i canlandıran Marion Bailey ise dizinin başrollerindeki diğer isimler.

 

10 Kasım - Cuma

Film - The Killer

Yönetmen - David Fincher

Bir suikastçı, hedefini kıl payı ıskaladığı önemli bir görevin ardından işverenlerine savaş açar. Kişisel bir yanı olmadığını iddia ettiği bu uluslararası kovalamaca sırasında en büyük düşmanı ise kendisidir.

Michael Fassbender, Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte, Tilda Swinton

Chicken Run: Dawn of the Nugget

 

17 Kasım - Cuma

A Family Affair

 

22 Kasım - Çarşamba

Leo

 

8 Aralık - Cuma

Leave the World Behind

Julia Roberts - Ethan Hawke - Mahershala Ali - Myha’la

 

22 Aralık - Cuma

Rebel Moon - 1. Kısım

Gyeongseong Creature

 

Aralık 2023

İspanya - Dizi - Berlin

Altın çağını yaşayan Berlin için hayatın anlamı aşk ve paradır. Sıradaki soygunu ise 44 milyon değerinde bir mücevher vurgunu olacaktır.

YuYu Hakusho
Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu

 

Nisan 2024

Di4ries - 2. Sezon 2. Kısım

 

2024

Vikings: Valhalla - 3. Sezon

 

Yakında

Cobra Kai - 6. Sezon

Invisible City - 2. Sezon

Uyandığında kendini kutsal sularda bulan bir baba çaresizce kızını aramaya başlar ve bu sırada kendisi hakkındaki gizemli bir gerçeği keşfeder.

Kore Dizisi - D.P. - 2. Sezon

Kore Dizisi - Zombi Evreni

Bir zombi virüsü salgınının ele geçirdiği komedi varyete programı setinde kimler zorlu görevler karşısında yaşayan ölüleri alt ederek setten canlı olarak çıkacak?

Komedi Dizisi - Agent King - Agent Elvis

Elvis tulumunu sırt roketiyle değiş tokuş edip ülkeyi tehdit eden karanlık güçlerle savaşmaya yardım etmek için gizli bir hükûmet casus programına katılır.

Kore Dizisi - Song of the Bandits

Kanunsuz Gando bölgesinde amansız haydutlar, çok değer verdikleri vatanları ve sevdikleri uğruna ölümü bile göze aldıkları, hiçbir engel tanımayan bir mücadele verir.

Sweet Home - 2. Sezon

Bird Box 2 - Yapım Aşamasında
Assassin’s Creed - Geliştirme Aşamasında
Anime Dizi - Army of the Dead: Lost Vegas
Magic: The Gathering - Fantastik Yetişkin Animasyon Dizisi

---- DİZİLER ----
Our Planet II - 2023
Life on Our Planet - 2023
Our Oceans - 2024
Our Living World - 2024
Our Water World - 2025
All American Nightmare - 2023 sonu
Tokyo Crime Squad: The Lucie Blackman Case - Tokyo Suçla Mücadele Birimi: Lucie Blackman Vakası - 2023
Zeytin Ağacı - 2. sezon onaylandı
Fatma - 2. sezon onaylandı
Pera Palas'ta Gece Yarısı - 2. sezon onaylandı
Kulüp - 3. kısım onaylandı
The Tailor - Türk yapımı
WWWRF - Who Were We Running From - Melisa Sözen
The Creature - Çağan Irmak yapımı
Asaf - Özgür Önurme yapımı - 2024
The Town - Seren Yüce yapımı - 2024
İsimlendirilmemiş Berkun Oya Projesi - 2024
Kimler Geldi Kimler Geçti - Yazar Ece Yörenç - 2024
The Matchmaker - 2023 başı
Record of Ragnarok - 11-15. bölümler 2023'ün ilerleyen zamanlarında
Painkiller - Drama - 2023
The Three-Body Problem - Drama - 2023
Exploding Kittens - Yetişkin Animasyonu- 2023
Akuma-kun - Anime - 2023
Onmyōji - Anime - 2023
Tomb Raider - Anime - 2023
Moonrise - Anime Dizisi - 2024
Schlafende Hunde - Almanya Suç Draması - 2023
Cigaratte Girl - Gadis Kretek - Endonezya Tarihi Drama - 2023
Suburræterna - İtalya Suç Draması - 2023
Supersex - İtalya Biyografik - 2023
The Queen of Villains - Japonya Spor Draması - 2023
House of Ninjas - Japonya Drama - 2024
A Time Called You - Kore Romantik - 2023
The Bequeathed - Kore Gerilim - 2023
Detective Forst - Polonya Suç Drama - 2023
Feedback - Polonya Drama - 2023
Infamia - Polonya Drama - 2023
División Palermo - İspanya Drama - 2023
...


---- FİLMLER ----
A Day and a Half - İsveç Gerilim - 2023
Chicken Run: Dawn of the Nugget - Stop Motion Komedi - 2023
Ehrengard - Danimarka Fantastik Drama - 2023
El Conde - İspanya Kara Komedi - 2023
Happy Ending - Hollanda Komedi - 2023
Havoc - Aksiyon Gerilim - 2023
High in the Clouds - Animasyonlu Müzikal - 2023
Irish Wish - Romantik Komedi - 2023
Maestro - Biyografik Drama - 2023
One More Time - İsveç Komedi - 2023
Rustin - Biyografik Drama - 2023
Society of the Snow - İspanya Felaket Filmi - 2023
The Division - Aksiyon - 2023
The Kitchen - Bilim Kurgu / Gerilim - 2023
The Monkey King - Animasyon Aksiyon Komedi - 2023
The Wonderful Story of Henry Sugar - Macera Komedisi - 2023
The Mothership - Bilim Kurgu Macerası - 2023
The Out-Laws - Aksiyon Komedi - 2023
Zom 100: Bucket List of Dead - Japonya Ölüm Kalım Komedi - 2023
City Hunter - Japonya Aksiyon Komedi - 2024
Stolen - İsveç Drama - 2024
The Electric State - Bilim Kurgu Macera - 2024

Yorumlar (2)

lynex     04/30/2023 02:04 Id:1391


Teşekkürler

Putte     05/01/2023 03:05 Id:1392


*Admin

Teşekkürler