PLANETDP // HABERLER // Netflix One Piece Canlı Çekim Yeni Dizi Uyarlaması Fragmanı

One Piece'in yeni bir Tudum (Netflix Global Fan etkinliği) teaser fragmanı, Netflix'in yeni dizisindeki Straw Hat korsanlarının Canlı Çekim uyarlamasının hayranlara ilk bakışını sunuyor.

Fragman, Luffy, Zoro, Nami, Usopp ve Sanji'yi canlı aksiyon formunda gösterirken, Kızıl Saçlı Shanks ve Buggy the Clown gibi sevilen yardımcı karakterleri de içeriyor ve Luffy'nin ikonik Gum-Gum Pistol saldırısıyla sona eriyor.

One Piece, bilmeyenler için Eiichiro Oda tarafından yaratılan bir macera manga ve anime serisidir. Hikaye, Monkey D. Luffy adlı genç bir korsanın, "Şeytan Meyvesi" adı verilen gizemli bir meyve yedikten sonra vücudunu kauçuk gibi esnetme gücü kazanmasıyla başlar. Luffy, efsanevi "One Piece" hazineyi bulmak için egzotik adalarla dolu fantastik bir dünyada ve geniş okyanuslarında macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Yolculuğu boyunca Luffy, Straw Hat Korsanları'ndan mürekkep sadık bir mürettebatı bir araya getirir. Her biri kendine özgü yeteneklere ve hayallere sahip olan bu karakterlerle birlikte, geniş denizlere açılır, tehlikeli korsanlarla karşılaşır, antik sırları çözer ve güçlü düşmanlarla mücadele eder. Tüm bunları yaparken, her bir mürettebat üyesi kendi hedeflerini gerçekleştirmeye çalışır ve efsanevi hazineyi bulma yolunda birlikte ilerlerler.

Netflix'in "One Piece" canlı çekim uyarlamasında Luffy'yi Iñaki Godoy, Rorona Zoro'yu Mackenyu, Nami'yi Emily Rudd, Usopp'u Jacob Romero Gibson, Sanji'yi Taz Skylar ve Shanks'i Peter Gadiot canlandıracak. Dizi, Steven Maeda ve Matt Owens tarafından yazılmış ve Steven Maeda dizi sorumlusu olarak görev yapacak. Yapımcılar arasında Marty Adelstein, Becky Clements (Tomorrow Studios) ve orijinal manga yaratıcısı Eiichiro Oda yer alacak.

Kaynak: comingsoon.net

 

 

Yorumlar (0)