PLANETDP // HABERLER // Netflix ve Lucifer'ın Şeytanla Dansı Bitmedi!

Netflix, resmi olarak Lucifer’ın 6. Sezonla kapanışa gideceğini açıkladı. Anlayacağınız Netflix’in şeytanla dansı daha bitmedi. Bir yılı aşkın bir süre önce yapılan açıklamaya göre Lucifer’a 5. Sezonla veda edecektik fakat başrolde Tom Ellis’in bulunduğu Lucifer dizisi bir süre daha bizlerle olacak.

5. Sezon 16 bölümden olmuşmakta fakat son sezonda kaç bölüm olacağı daha kesinleşmedi. Lucifer dizisinin sadece dizi, senaryo bazında değil aynı zamanda sektörde de çalkantılı bir hikayesi mevcut; Fox tarafından iptal edilen dizi, Haziran 2018’de Netflix’de gösterimine devam etmişti. Tom Ellis’in fan kitlesi oldukça fazla, o dönemde de #savelucifer hashtag’i ile kendisine ve diziye destek çıkmışlardı. Lucifer’ın 5. Sezonu 21 Ağustosta Netflix’de gösterime girecek, 6. Sezonun ne zaman bizlerle olacağı belli değil fakat fanları çok bekleteceklerini düşünmüyoruz. Bakalım bizleri daha ne şeytanlıklar bekliyor.

Kaynak: Tvline

Yorumlar (6)

Kill Master     06/27/2020 11:06 Id:1125


Uzman

Bu kadar uzamaması gereken bir diziydi.

Putte     06/27/2020 01:06 Id:1126


*Admin

Tutan yapımalrı sakız gibi uzatmak ve çoğu zaman da rezil etmek Amerikan yapımcılarının genel hali. Ancak Lucifer her haluakr da izlenir. 2 Sezon kafiydi gerçekte. Bu bağlamda Kore dizilerinin politikasını çok beğeniyorum. Asla uzatmıyorlar, sündürmüyorlar. Hikaye nerede bitiyorsa orada bitiriyorlar.

sauron     06/27/2020 04:06 Id:1127


Su'dan yağ çıkmaz ama, sen bilirsin Netflix...

Kill Master     06/27/2020 10:06 Id:1128


Uzman

@Putte, isterse 10 sezona kadar uzatsınlar. Yine izlerim ama keyif alacağımı sanmıyorum.

Maxpayne53     06/29/2020 01:06 Id:1129


Beğenilen bir yapımı uzatma konusunda başkalarına laf atacak durumda değiliz. Kurtlar vadisi gibi aşırı ve saçma şekilde uzamış bir dizi var türkiyenin. İlk 97 bölüm mü neydi o yeterli idi. Ama bi bitmedi. Lucifer ise eğer ilk 3 sezonunda bazı boş bölümler yapılmasaydı tadında bitirilebilen bir dizi olabilir. Lakin baş rol oyuncusu hakkaten kendini izlettiren bir oyuncu. Bazı yapımlar vardır ki sadece baş rol oyuncularını izlemek için o diziyi izliyoruz bence. Misal Mentalist, Good wife, House md gibi yapımların baş rol oyuncuları bence harika oyuncular. Özellikle o dizilerde canlandırdıkları karakterleri gerçekten benimsemiş çok güzel oynuyorlardı. Velhasıl lucifer konu olarak uzamış olsa da, baş rol oyuncusunu izlemeye doyamadığımız için devam eden bir yapım. House md devam etse ben yine Hugh Laurie için izlerdim.

Splash     07/07/2020 02:07 Id:1141


Kıdemli

5. Sezon ile zaten final yapacaktı. Ancak yeni yönetim WB bildiğiniz üzere dizi ve filmlerde bir takım crisis dönemi geçirdi. Artık en azından bir şeylerin farkında olduklarından dolayı toparlamak istiyorlar. O yüzden birden 6. sezon peydah oluverdi. 6. sezon büyük ihtimal hikaye akışının toparlanması, düzgün bir biçimde bitirilmesi ve kriz ile ilgili durumları izleyeceğiz. Gerekli miydi? Hem evet hem hayır aslında. 5. sezon çoktan çekildiği için ya da bitmek üzere olduğu için mecburen 6. sezona geçiş yaptılar diye tahmin ediyorum. Yoksa bu durumları 5. sezonda da ekleyip bitirebilirlerdi. 6. Sezon için bu sefer ciddi bir Constantine - Lucifer görüşmesi yapılabileceği konuşuluyor.