PLANETDP // HABERLER // Netflix Yaza The Umbrealla Academy ile Giriyor!

Bu yaz Netflix’in üzerindeki bulutlar yavaş yavaş dağılıyor. 31 Temmuz Cuma Günü The Umbrella Academy’nin 2. Sezonuna ev sahipliği yapacağını duyuran Netflix, yaz aylarının neşesini evimize taşıyor. Her bölümü 1 saatten oluşan 2. Sezon toplam 10 bölümden oluşacak ve aynı anda gösterime girecek.

Gerardy Way’in The Umbrealla Academy çizgi romanından uyarlanan dizi hepimizin de bildiği üzere 1989 yılında yaşanan gizemli bir olayı konu alıyor; doğumdan önce hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen, birbirleriyle hiçbir bağı olmayan 43 kişinin esrarengiz bir şekilde anne olması ve bu çocuklardan 7’sinin The Umbrealla Academy’nin de kurucusu olan bir milyoner tarafından dünyayı korumak adına evlat edinmesini konu alır. Academy’nin geriye kalan 6 üyesi dünyada yaşanan felaketlere karşı her zaman koruyuculuk görevini üstlenmişti, bu defa da babalarının gizemli ölümünün ardından yeniden bir araya gelip, gizemin arkasındaki sırları çözmeye çalışıyorlar.

Daha önceden bildiğimiz üzere The Umbrealla Academy oyuncu ekibinin arasına 2. Sezon için 3 yeni üye katıldı; Yusuf Gatewood (The Originals, doğuştan bir lider olan zekasıyla büyüleyen, ağırbaşlı ve güvenilir Raymond karakterini canlandırıyor.) Marin Ireland (Homeland, korkusuz, profesyonel bir karakter olan Texas annesi rolünü üstleniyor.) Ritu Arya (Humans, sağı solu belli olmayan, bir kertenkele gibi renkten renge bürünebilen, yerinde duramayan bir karakter olan Lila’yı canlandırıyor.)

Geri dönen üçlü ekip üyelerinin de bulunduğu ekip gittikçe kalabalıklaşıyor; Ellen Page (Vanya), Tom Hopper (Luther), David Castañeda (Diego), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robert Sheehan (Klaus), Aidan Gallagher (Number Five) ve Justin H. Min (Ben). Dizinin ortak yaratıcısı Steve Blackman de bu ekibi yalnız bırakmadı; kendisi dizinin proje sorumlusu ve baş yapımcısı olarak geri döndü.
 

Kaynak: Tvline

Yorumlar (0)