PLANETDP // HABERLER // Netflix'in Yeni Dizisi Dark'tan İlk Fragman Yayımlandı

"En karanlık sırlarımız daima zamanı gelince su yüzüne çıkar." Netflix, ilk Alman orijinal dizisi Dark'ın resmi fragmanını ve afişini paylaştı. Dizi ilk gösterimini yayın platformunda 1 Aralık tarihinde yapacak.

Dark, günümüzde Almanya'da Winden'e bağlı küçük bir kasabada geçer. Kasabada iki küçük çocuğun ortadan kaybolması dört aile içerisinde yaşanan ikili yaşamları ve kırık ilişkileri ortaya çıkarır. 10 saat içerisinde hikaye, 1986 yılında aynı kasabaya bağlanan paranormal bir hal almaya başlar ve zaman kavramına farklı bir bakış açısı sunar. Soru çocukları kimin kaçırdığı değildir, ne zaman kaçırdığıdır.

Jantje Friese tarafından yazılan ve Baran bo Odar (Who Am I - No System is Safe) tarafından yönetilen Dark; ürpertici bir gizem, dram dizisi ve dönemeçlerle dolu karmakarışık bir bulmacadır. Pürüzsüz çekim yöntemi ve gerçekçi performanslar dizinin ilginç karakterleri arasında örülen ağı pekiştiriyor. Bu karakterlerin hepsinin, bilseler de bilmeseler de, kasabanın sıkıntılı geçmişiyle bir bağlantıları bulunuyor.

 

Kaynak: COMINGSOON

Yorumlar (0)