PLANETDP // HABERLER // Perlman'ın Hellboyla Kapışması

Ron Perlman kariyeri boyunca, Guillermo del Toroyla  Cronos'tan Blade II filmine, Hellboy'dan, devam filmi The Golden Army ve Pacific Rim'e kadar birçok filmde beraber çalıştı. Sinema müptelaları bu ikiliyi görmek için can atıyorlar ve Hellboy üçlemesinde yeniden buluşacak olmaları çok heyecan vericiydi fakat serinin bu üçüncü filmi, geçirdiğimiz kritik yıldan ve reklam açığından dolayı senaryonun düzenlenip, yeni bir kadroyla karşımıza çıkacak. Hellboy filmlerinin ciddi anlamda ilgi toplamasına rağmen del Toro serinin üçüncü filmine bir türlü başlanamadı. Perlman ise duruma büyük tepki gösterdi. Comic Book Movie ile Haziran’da gerçekleştirdiği röportajda “Hellboy serisinin son filminin çekilememesinin tek nedeni Guillermo’nun çok meşgul bir adam olması.” dedi. Sonra da “kafasındaki hedefe ulaşabilmesi için şu anda istese de onca iş arasında buna zaman ayıramaz.” diyerek ekledi. Bu seride Guillermo yoksa ben de yokum diyerek de röportajı sonlandırdı. 

Şu anda Perlman, del Toro ile birlikte iki film üzerinde çalışıyor. Bunlardan ilki canlı çekimlerle ilerleyen Nightmare Alley. Filmin çekimleri, pandemi sürecinden önce yarılanmıştı. Bir diğer film ise Netflix'de yayınlanmaya hazırlanan; Pinocchio. Hatta bu projede Perlman'ı kukla ustası Mangiafuocco'nun seslendirirken bulacağız. Söylenene göre hikâyede de bazı değişikler yapılmış. “Bu konuyla ilgili fazla bir şey diyemem fakat seyirciyi sürprizler bekliyor. Böyle bir şeyi daha hiç kimse görmedi. Faşizm ile ilgili ciddi vurgular var.”

Bakalım del Toro belki fikrini değiştirir ve Hellboy’un üçüncü serisiyle karşımıza çıkar, kim bilir?

Kaynak: Empire Online

Yorumlar (1)

Fullmetall     07/10/2020 08:07 Id:1145


Ron Perlman olduğu bir Hellboy filmi daha izlemek isterdim, uzun zamandır bekliyorum gerçekten. Yeni yapım olan Hellboy aksiyon olarak güzel olsa da benim için fiyaskoydu istediğimi alamadım. Umarım Ron Perlman'lı bir Hellboy gelir demek istiyorum ama adam da yaşlandı oynayabilir mi yada oynamak ister mi bilemiyorum. :D Umarım yakın zamanda iyi bir haber gelir.