PLANETDP // HABERLER // Peter Dinklage ve Jason Momoa, Good Bad & Undead'in Kadrosunda

ComingSoon’un haberine göre, daha önce Game of Thrones’ta birlikte rol almış olan Jason Momoa ve Peter Dinklage, aksiyon-macera filmi Good Bad & Undead'in kadrosuna katılmak için görüşme halindeler.

Good Bad & Undead’de, Dinklage son vampir avcısı olan Van Helsing’i canlandıracak. Bir daha öldürmemeye yemin etmiş Vampir’le (Momoa) iş birliği yapan Helsing, onunla şehir şehir gezecek ve para kazanmak için Vampir avlıyormuş gibi davranacak ancak Vampir’in kellesine büyük bir ödül koyulunca canavarlar ve büyüyle dolu dünyadaki herkes peşlerine düşecek. Filmin amacı Bram Stoker dünyasında geçen bir Midnight Run yaratmak.

Film, Mark Swift ve Damian Shannon’ın (Friday the 13th, Freddy vs. Jason) orijinal fikrine dayanacak ve Max Barbakow (Palm Springs) tarafından yönetilecek. Dinklage ve David Ginseberg de şirketleri Estuary Films aracılığıyla filmin yapımcılığını üstlenecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

Putte- 05/22/2020 03:05 Id:1064

Mamoa önce Stargate Atlantis ardından Frontier ile dikkatimi çekmiş beğendiğim oyunculardan. Ürkütücü bir fizik yanında sempatik oalbilen biri. Dinklage ise Got ile efsane olmuş bir oyuncu. Bu bileşim her türlü izlenir. Hele Van Helsing hikayesinde ...

Fullmetall- 05/24/2020 12:05 Id:1068

İyi kötü çirkin in vampir versiyonu... Beğenmedim şahsen. Başka bir şey bulamamışlar mı? İsim bile aynı? Oyuncular iyi olsa da senaryo kötü. Umarım bunun üstüne kötü senarist ve yönetmen eklenmez kadroya.