PLANETDP // HABERLER // Platformların Ağustos 2023 Takvimleri

 

1 Ağustos Salı
 

Görevimiz Tehlike 5 - Lisanslı Film
Sendika adlı karanlık bir örgütü durdurmak için resmî olarak onaylanmayan bir göreve çıkan Ethan Hunt ve ekibi, karşılarında gizemli bir ajan bulur.

Perde Arkası: "Sorunlu Çocuk" Jake Paul - Belgesel Film
Profesyonel boksun ünlü ismi Jake Paul, internette şakalar yaptığı günlerden gücünü sergilediği ringlere uzanan sıra dışı yolculuğunu anlatıyor.

Dünya Savaşı Z - Lisanslı Film
Zombi salgını insanlığın geleceğini tehdit ederken eski bir Birleşmiş Milletler müfettişi, virüsün kaynağını bulmak için tehlikeli bir dünya seyahatine çıkar.

On Dokuzdan Yirmiye - Dizi - Yeni Bölümler
Crawlspace - Lisanslı Film
V for Vengeance - Lisanslı Film
Grizzy ve Lemmingler - 3. Sezon
Erkekler Ne İster? - Lisanslı Film
Da Vinci Şifresi - Lisanslı Film
Alacakaranlık - Lisanslı Film
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 - Lisanslı Film

 

2 Ağustos Çarşamba

Ruh Kapanı - Polonya Gerilim Filmi
Mark Cavendish: Asla Yetmez - Belgesel Film
Yemeğimizi Zehir Eden Kirli Gerçekler - Belgesel Film
My Happy Marriage - Çarşamba Günleri Haftalık


3 Ağustos Perşembe
 

Prime Video - The Lost Flowers of Alice Hart - Alice Hart'ın Kayıp Çiçekleri
Drama Dizisi - 3 Ağustos 17.00

Ebeveynini gizemli bir yangında kaybeden 9 yaşındaki Alice Hart büyükannesi June tarafından bir çiçek çiftliğinde yetiştirilir. Orada sırların altında daha çok sırlar yattığını öğrenir. Ama yıllar sonra ortaya çıkan bu ihanet yüzünden Alice geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.

The Lincoln Lawyer - 2. Sezon - 2. Kısım - Mahkeme Dizisi
Firmasının gördüğü talep nedeniyle ekibinin işi başından aşkınken Mickey, yeni tanıştığı bir kadından hoşlanır ve yankı uyandıracak bir başka davayı üstlenir.

Heartstopper - 2. Sezon - Gençlik Drama Dizisi - 3. Sezon Onaylandı
Nick ve Charlie yeni ilişkilerini yürütürken Tara ve Darcy beklenmedik zorluklarla karşılaşır. Tao ve Elle arkadaştan daha fazlası olup olamayacaklarını anlamaya çalışır. Sınavlar yaklaşırken ve Paris'e yapılacak bir okul gezisi ile planlanması gereken bir mezuniyet balosu varken ilgilenecekleri pek çok konu vardır. Bir yandan da hayatlarının, aşklarının ve arkadaşlıklarının sonraki aşamalarına geçmektedirler.

Mario Biondo'nun Son Saatleri - İspanyol Gerçek Suç Belgesel Mini Dizisi
Zom 100: Bucket List of Dead - Japon Zombi Kıyameti Komedi Filmi
Keşmekeş - Arap Gerilim Komedi Filmi
İntikam Soygunu - Hint Politik Drama Dizisi

 

4 Ağustos Cuma
 

MUBI - Medusa Deluxe - Film - Thomas Hardiman
Bir kuaförlük yarışmasında katılımcılardan biri ölü bulununca, geri kalan yarışmacılar katili bulmaya çalışır. Birinin tüm katılımcıları tek tek bertaraf etmeye çalıştığı şüphesi güçlendikçe, rekabet, gerilim ve güvensizlik had safhaya varır.

Müstakbel Damat - Lisanslı Yerli Film

Ölümcül Kaçamak - 1. Sezon - 2. Kısım - Gerilim Dizisi
Haydut Veerappan - Hint Gerçek Suç Belgesel Dizisi
The Big Nailed It Baking Challenge - Pişirme Yarışması Reality Dizi

 

5 Ağustos Cumartesi

King the Land - Final Bölümleri 5 ve 6 Ağustos'ta
Büyücüler Kulübü: Miras - Lisanslı Film

 

7 Ağustos Pazartesi

Gabby'nin Hayal Evi - 8. Sezon - Çocuk Dizisi

 

8 Ağustos Salı
 

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 2 - Anime Film
Yaşadıkları trajik kazanın ardından Lancelot ile ilk kez tekrar bir araya gelen Tristan, annesinin hayatını kurtarmak için içindeki iblisleri yenmeyi öğrenmelidir.

Perde Arkası: Johnny Manziel - Belgesel Film
Futbol yıldızı Johnny Manziel'in hızlı yükselişini ve ani düşüşünü anlatan belgeselde Manziel'in kendisi, dostları ve koçlarıyla yapılan röportajlar var.

Zombi Evreni - Kore Reality Yarışma Dizisi

 

9 Ağustos Çarşamba
 

Apple TV+ - Strange Planet - Animasyon Dizi
Nathan W. Pyle, The New York Times çok satanlar listesinde yer alan çizgi romanı Strange Planet’ı Rick and Morty’nin yaratıcılarından Dan Harmon ile birlikte bir animasyon serisine çeviriyor. Dizi, yaşadığımızdan çok da farklı olmayan bir dünyaya komik ve algısal bir bakış açısı sunuyor. Pamuk şeker pembeleri ve morlarının kaprisli dünyasından yer alan sevimli mavi varlıklar, insanların günlük yaşam karmaşıklıklarını keşfediyor. Tunde Adebimpe, Demi Adejuyigbe, Danny Pudi ve Hannah Einbinder bu animasyonun seslendirme kadrosunda.

Ladies First: A Story of Women in Hip-Hop - Müzik Belgesel Mini Dizisi

 

10 Ağustos Perşembe
 

Painkiller - Mini Dizi - Suç/Drama Dizisi
Amerika'daki opioid salgının nedenlerini ve sonuçlarını irdeleyen bu drama, krizin sorumlularını, kurbanlarını ve gerçeği arayan bir soruşturmacıyı konu alıyor.

Robot Takımı - Çocuk & Aile Dizisi
Marry My Dead Body - Tayvan Komedi Korku Filmi
Kiralık Ev - Lisanslı Film
Gen Hoshino Concert Recollections 2015-2023 - Lisanslı Film
Jagun Jagun: Savaşçı - Dönem Filmi

 

11 Ağustos Cuma
 

Heart of Stone - Casus Gerilim Filmi - Gal Gadot
Bir istihbarat ajanı, adına çalıştığı küresel çaplı ve gizemli barışı koruma örgütünün en değerli ve en tehlikeli silahının bir hacker tarafından çalınmasını önlemeye çalışır.

Aşk Sendromu - Yeni Zelanda Dating Reality Dizisi
Pending Train - Lisanslı Film

 

12 Ağustos Cumartesi

Behind Your Touch - Kore Drama Dizisi Haftalık

 

15 Ağustos Salı
 

HBO MAX - A Scent of Time - Kore Dizisi
Modern ve çalışkan bir genç kadın olan Hua Qian, uyandığında kendisini okuduğu dönem romanında yaşarken bulur. Fakat roman kahramanının yerine pek çok suç işleyen, çok da önem taşımayan bir yardımcı karakterin hikâyesini yaşamaya başlar. Hua Qian, macera dolu bu yolculukta kendi kötü geçmişini telafi etmeye çalışırken, büründüğü karakterin hayatta kalması ve sonsuza dek mutlu olması için elinden geleni yapar. Zhou Ye dizinin başrolünde yer almakta.

Forrest Gump - Lisanslı Film
Nazik ve dost canlısı bir adam, birtakım olağanüstü olaylar yaşarken bitmez tükenmez iyimserliğiyle etrafındakilere ilham kaynağı olur.

Perde Arkası: Utanç Tablosu - Belgesel Film
En büyük doping skandallarından birini, olaya adı karışan bir yöneticiden, performans artırıcı kullanmakla suçlanan sporculardan ve diğer tanıklardan dinleyin.

Jared Freid: 37 and Single - Stand-Up
Cadılar Bayramı Öldürür - Lisanslı Film
Korkusuz - Lisanslı Film

 

16 Ağustos Çarşamba
 

Johnny Depp-Amber Heard Davası - Mini Belgesel Dizi
Her iki tarafın ifadelerini ilk kez yan yana gösteren bu dizi, Hollywood'u sarsan davayı ve bunun internetteki yansımalarını mercek altına alıyor.

Gladyatör - Lisanslı Film
Kahramanlığıyla tanınan Romalı general Maximus, imparatorun kıskanç oğlu tarafından öldürülen ailesinin ve mahvolan hayatının intikamını almak için acımasız bir mücadeleye girişir.

Ronaldo - Lisanslı Film
Portekiz'in kahramanı Cristiano Ronaldo'nun portresi, ünlü futbolcunun kariyeri ve kişisel yaşamının yanı sıra yıldız olmanın getirdikleriyle nasıl başa çıktığını da anlatıyor.

Jodie: Seçilmiş Kişi - Meksika Doğaüstü Drama Dizisi
Meksika'da yaşayan 12 yaşındaki Jodie, İsa'ya benzer güçleri olduğunu keşfeder. Acaba sorumluluk üstlenip kaderini gerçekleştirecek mi?

Tyson Fury ile Ev Hâlleri - Reality Dizi
Çiğ - Lisanslı Film
Clifford Büyük Kırmızı Köpek - Lisanslı Film
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı - Lisanslı Film
Ayı Teddy 2 - Lisanslı Film
Patron Bebek - Lisanslı Film
Madagaskar - Lisanslı Film

 

17 Ağustos Perşembe

The Upshaws - 4. Kısım - Sitcom Dizisi
Babam Bir Ödül Avcısı - 2. Sezon - Çocuk & Aile Dizisi

 

18 Ağustos Cuma

Prime Video - Shelter - Sığınak - Gerilim/Drama/Aksiyon Dizisi
Harlan Coben'in çok satan kitap dizisine dayanan Sığınak, babasının ölümüyle New Jersey banliyösünde yeni bir hayata başlayan Mickey Bolitar'ın hikâyesini anlatır. Yeni öğrencilerden biri kaybolunca, Mickey kendini karmaşık bir sır ağının içinde bulur ve iki yeni arkadaşı Kaşık ve Ema'nın yardımıyla yıllarca süren kayboluşların ardındaki karanlık yapıyı ortaya çıkarır.

Kötü Adamın 10 Günü - Türk Drama Filmi
Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bir köşkte işlenen tuhaf cinayeti çözmeye çalışır. Aksiyon dolu üçlemenin ikinci filmi.

Maymun Kral - Aksiyon Komedi Animasyon Filmi
Aşk, Seks ve 30 Mum - Drama Filmi
Mask Girl - Kore Drama Dizisi

 

19 Ağustos Cumartesi

Sıcak Hava Dalgası - Lisanslı Film


20 Ağustos Pazar
 

MGM+ - The Winter King - Dizi
Bernard Cornwell’in The Warlord Chronicles adlı roman serisinden uyarlanan bu dönem dizisi, Kral Arthur efsanesinin yeni bir anlatımı olarak karşımıza çıkıyor. Kate Brooke ve Ed Whitmore’un uyarlamasıyla ortaya çıkan hikâye, 5. yüzyılda İngiltere’nin birleşmesinden çok önce, dünyanın acımasız, hayatların ise gelip geçici olduğu bir zamanda geçiyor. Güçlü hükümdar Kral Uther’ın dışlanmış oğlu Arthur Pendragon’un efsanevi bir savaşçı ve lidere dönüşmesini izleyeceğimiz dizide Iain De Caestecker’ı Arthur rolünde göreceğiz. Eddie Marsan ise Kral Uther rolüyle dizide yer almakta. Peki, Merlin’siz bir Arthur olabilir mi, tabii ki de olmaz. Nathaniel Martello-White da dizide Merlin’e hayat verecek isim.

 

22 Ağustos Salı

Perde Arkası: Bataklığın Kralları - Belgesel Film
Bu belgesel dizisi, acımasızlığıyla tanınan efsanevi Amerikan futbolu koçu Urban Meyer'ın 2000'li yıllarda sorunlu Florida Gators takımını nasıl zirveye taşıdığını inceliyor.

Deniz Feneri - Japon Talk Show Dizisi

 

23 Ağustos Çarşamba
 

Disney+ - Ahsoka - Dizi
İlk olarak 2008 yapımı Star Wars: The Clone Wars animasyon filminde tanıştığımız, The Mandalorian’ın 2. sezonunda da yer alan Ahsoka, Star Wars evreninde kendi dizisiyle yer almaya hazırlanıyor. Jon Favreau ve Dave Filoni tarafından oluşturulan dizi, Return of the Jedi filminin beş yıl sonrasında, The Mandalorian’ın 2. sezon sonundaki zaman diliminde geçiyor. Eski bir Jedi şövalyesi ve bir zamanlar Anakin Skywalker’ın da çırağı olan Ahsoka Tano, İmparatorluk’un çöküşünden sonra galakside ortaya çıkan bir tehdidi araştırmaya başlar. Rosario Dawson yeniden Ahsoka rolüyle karşımıza çıkarken Hayden Christensen de bir kez daha Anakin Skywalker yani namı diğer Darth Vader olarak dizide yer alacak. Natasha Liu Bordizzo ve Mary Elizabeth Winstead’in yanı sıra mayıs ayında kaybettiğimiz Ray Stevenson da dizinin ana kadrosunda bulunmakta.

Ültimatom: Evlilik veya Ayrılık - 2. Sezon - Dating Show Reality Dizi
Aşk² Sonsuza Dek - Polonya Romantik Komedi Filmi
Destined with You - Kore Dizisi
The Devil Judge - Lisanslı Kore Dizisi

 

24 Ağustos Perşembe
 

Ragnarok - Final Sezonu (3) - Fantastik Süper Kahraman Drama Dizisi
İyilikle kötülük arasındaki çizgi giderek bulanıklaşırken Magne'nin cesareti, tanrılarla devler arasındaki son efsanevi savaşta çok büyük bir sınavdan geçmek üzeredir.

Kim Bu Erin Carter? - Britanya Aksiyon/Macera Mini Dizisi
Britanyalı bir kadının Barselona'daki sakin yaşamı, bir süpermarketteki silahlı soygunun ardından açığa çıkan şiddet dolu gizli geçmişi yüzünden altüst olur.

Baki Hanma - 2. Sezon - 2. Kısım - Anime Dizi

Comedy Chaos - Endonezya Sitcom Dizisi

 

25 Ağustos Cuma

Katil Kitap Kulübü - İspanyol Korku Filmi
Bat Mitzvah'ıma Kesinlikle Davetli Değilsin - Gençlik Filmi

 

28 Ağustos Pazartesi

Prenses Gücü - 2. Sezon - Çocuk & Aile Dizisi

 

30 Ağustos Çarşamba

Miss Adrenaline: A Tale of Twins - İspanyol Suç Drama Dizisi
100 Yıl Yaşamak: Mavi Bölgelerin Sırları - Seyahat Belgesel Mini Dizisi

 

31 Ağustos Perşembe

One Piece - Aksiyon/Macera Dizisi
Popüler manganın bu canlı çekim uyarlamasında genç korsan Monkey D. Luffy, hasır şapkası ve çılgın mürettebatıyla birlikte hazineyi bulmak için destansı bir yolculuğa çıkıyor.

HBO MAX - Adventure Time: Fionna & Cake - Dizi

Hulu - Spellbound - Dizi
15 yaşındaki Cece Parker Jones, ABD’deki küçük bir kasabadan Paris Opera Bale Okulu’nda okumak için Paris’e taşınır. Hayat dolu Cece’nin dans etme hayali, aile büyülerinden oluşan bir kitabı bulmasıyla alt üst olur. Çünkü farkında olmadan baş düşmanını çağırmıştır. Hailey Romain dizinin başrolünde.

Karateci Kuzu - Çocuk & Aile Dizisi
Aşkı Seç - Romantik Komedi Filmi

 

Ağustos 2023

Guns & Gulaabs - Hint Suç/Komedi/Gerilim Dizisi
Risqué Business: Taiwan - Talk Show Dizisi
Spencer - MUBI
Kabakçığın Hayatı - Ma Vie de Courgette - MUBI
Annette - MUBI
Ben Tek Siz Hepiniz - MUBI
Elma - Sib - MUBI
Sekiz Dağ - Le Otto Montagne - MUBI
Şeytan - MUBI

 

1 Eylül Cuma

Disenchantment - Final Sezonu (5) 

Bir Buçuk Gün - İsveç Gerilim Filmi
Mutlu Son - Hollanda Komedi Filmi

 

3 Eylül Pazar

Hangi Kadın Yalan Söylüyor? - Japon Reality Dizisi

 

6 Eylül Çarşamba

Görev Başında - Portekiz Komedi Dizisi
Yüz Karası - Polonya Müzik/Drama Dizisi

 

7 Eylül Perşembe

Gamera -Rebirth- - Anime Dizi
3DCG tekniği ile yaratılmış bu animasyon dizisinde Gamera, 1989 yazında Tokyo'ya geri dönüyor ve eski düşmanı Gyaos'un da aralarında olduğu beş kaiju ile karşı karşıya geliyor.

Virgin River - 5. Sezon - 1. Kısım - Romantik Drama Dizisi - 6. Sezon Onaylandı!
Sevgili Çocuk - Alman Psikolojik Gerilim Mini Dizisi

 

8 Eylül Cuma

Yanık Kokusu - Burning Body - Ursula Corbero
İspanyol Drama Mini Dizisi

Mayıs 2017'de polis memuru Pedro'nun (José Manuel Poga) küle dönmüş cesedi, Barselona'da Foix baraj gölünde yanmış bir arabanın içinde bulunur. Bu keşif, kısa sürede kamuoyunun ilgisini çeker. Özellikle de soruşturmanın Pedro'nun ve iki polis memurunun daha (birisi partneri Rosa (Úrsula Corberó), diğeri onun eski erkek arkadaşı Albert (Quim Gutiérrez) olmak üzere) dâhil olduğu bir toksik ilişkiler, kandırmaca, şiddet ve seks skandalları ağını ortaya çıkarmaya başlamasıyla olay büyük bir yankı uyandırır.

A Time Called You

 

13 Eylül Çarşamba

Bernard Tapie: Sıra Dışı Bir Yaşam - Fransız Biyografik Mini Dizi
Once Upon a Crime - Japon Fantastik Film

 

14 Eylül Perşembe

Anıl4r - 2. Sezon - 1. Kısım - İtalyan Gençlik Dizisi
Ehrengard: Küçük Bir Romans - Danimarka Romantik Komedi Filmi
Perşembe Dulları - İspanyol Drama Dizisi

 

15 Eylül Cuma

İlk Bakışta Aşk'ın İstatistiksel Olasılığı - Romantik Film
Hadley ve Oliver, New York'tan Londra'ya giderken uçakta birbirine âşık olmaya başlar ama gümrükte kazara birbirlerini kaybederler. Acaba kader onlara ikinci bir şans verecek mi?

 

21 Eylül Perşembe

Sex Education - Final Sezonu (4) - Komedi/Drama Dizisi
Moordale Ortaokuluna veda eden Otis ve Eric, Cavendish Lisesindeki ilk günleriyle birlikte hayatlarında yeni bir sayfa açar. Otis yeni kliniğini açmakla ilgili kaygılar yaşarken Eric ise yine diğer öğrenciler tarafından dışlanmaktan korkar. Ancak Cavendish'teki ortam, kendilerini ilerici addeden tüm Moordale öğrencilerini bile kültür şokuna uğratacak kadar farklıdır. Bu yeni okul; ortak bahçede her gün yoga yapan, sürdürülebilirlik konusunda son derece bilinçli ve inanması güç olsa da popülaritelerini nezakete borçlu olan gençlerle doludur. Viv, kolejin öğrencilere söz hakkı tanıyan ve rekabet odaklı olmayan yaklaşımın şaşkınlığını üzerinden atmakta, Jackson da Cal'i unutmakta zorlanır. Aimee, ileri düzey sanat dersleri alarak hayatına yenilik katmaya çalışırken Adam ise örgün eğitimin kendisine uygun olup olmadığını sorgular. ABD'nin saygın okullarından olan Wallace Üniversitesinde ünlü yazar Thomas Molloy'dan ders alan Maeve'in hayalleri gerçek olmuştur. Ancak hem evin tek çocuğu hem de okulun tek terapisti olmaya alışmaya çalışan Otis, Maeve'in yokluğunu fazlasıyla hisseder.

Kengan Ashura - 2. Sezon - Anime Dizi

 

22 Eylül Cuma

Song of the Bandits - Kore Drama Dizisi
Gözünü dört aç! Silahların konuştuğu kanunsuz Gando'da hiç kimse güvende değil. Sevdiklerini korurken ve doğru bildiğin şeyler için savaşırken ne kadar ileri gideceksin?

Çılgın Çocuklar: Dünyanın Sonu - Aksiyon/Macera Filmi

 

27 Eylül Çarşamba

Banliyö Çocukları 2 - Fransız Drama Filmi
Ağır Yük - Portekiz Aksiyon/Drama Filmi

 

28 Eylül Perşembe

Castlevania: Nocturne - Anime Dizi

1792'de Fransa'da, Fransız Devrimi'nin en hararetli günleri yaşanmaktadır. Fransa'nın batısında, ücra bir bölgede, karşı devrimci aristokrasi, etrafa korku salan Vampir Mesih'le bir ittifak kurar. Vampir Mesih, devrimi bastırma ve insanlığı esir almak vaadinde bulunur. Bu vaadi gerçekleştirmek için "güneşi yutacak", vampirlerden ve gece yaratıklarından oluşan bir orduyu harekete geçirecektir. Karayipli bir büyücü olan Annette, direnişe önderlik etmesi için efsaneleri nesilden nesle aktarılan bir vampir avcıları ailesinin son temsilcisi Richter Belmont'u arar.

 

29 Eylül Cuma

Nowhere - İspanyol Gerilim Filmi

 

Eylül 2023

Top Boy - Final Sezonu [5 (3)] - Suç/Drama Dizisi

Dizinin bu final sezonunda Summerhouse'a kimin liderlik edeceği belli olacak.

Love Is Blind - 5. Sezon - Dating Show Reality Dizi
Veeck Ailesi: Bir Beyzbol Hanedanının Tuhaf Öyküsü - Belgesel Film

 

5 Ekim Perşembe

Lupin - 3. Kısım
Saklanmakta olan Assane, eşinden ve oğlundan uzakta yaşamayı öğrenmek zorundadır. Ancak ailesinin kendisi yüzünden katlandığı sıkıntıları göz önüne alan Assane, bu duruma daha fazla dayanamaz. Paris'e dönen Assane, ailesine çılgın bir teklifte bulunur: Fransa'yı terk edip başka bir yerde yeni bir hayat kuracaklardır. Ancak geçmişin hayaletleri peşlerini hiç bırakmaz ve beklenmedik bir geri dönüş, Assane'in planlarını altüst eder.

 

6 Ekim Cuma

Balerin - Kore Gerilim Filmi
Korumakta başarısız olduğu en yakın arkadaşının yasını tutan eski bir koruma, arkadaşının son dileğini gerçekleştirmek için harekete geçer.

Reptile - Suç Drama Filmi
Sert bir dedektif, genç bir emlakçının vahşice öldürülmesinin ardından gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçer. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu soruşturma, dedektifin kendi hayatındaki yanılsamalarla da yüzleşmesine neden olur.

Disney+ - Loki - 2. Sezon

 

12 Ekim Perşembe
 

Good Night World - Anime Dizi

 

13 Ekim Cuma
 

Damsel - Fantastik Aksiyon Filmi - 2024'e de ertelenebilir
Sorumluluk sahibi bir genç kız, yakışıklı bir prensle evlenmeyi kabul eder. Ancak kraliyet ailesi kadim bir borcu geri ödemek için onu kurban etmeyi amaçlamaktadır. Ateş soluyan bir ejderhanın bulunduğu mağaraya atılan kız, hayatta kalmak için zekâsını ve iradesini kullanmalıdır.

 

19 Ekim Perşembe
 

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix - Anime Dizi
1992 yılında geçen öyküde eski ABD toprakları, propagandanın ve yolsuzluğun boyunduruğu altında teknokrasiyle yönetilen Cennet adlı ülkeye ev sahipliği yapmaktadır. Dolph Laserhawk ise kısa süre önce hayatının aşkının ihanetine uğramasının ardından Cennet'in en yüksek güvenlikli hapishanesine kapatılan bir süper askerdir. Laswerhawk'ın hayatta kalması ise toplumdan dışlanan isyancılardan oluşan bir ekibin başına geçip bir dizi tehlikeli gizli göreve liderlik etmesine bağlıdır. Netflix orijinal anime dizisi "CAPTAIN LASERHAWK: A BLOOD DRAGON REMIX", Ubisoft karakterlerinin alternatif kişiliklerini 90'lı yılların başlarından esintiler taşıyan bir ortamda bir araya getiriyor.

 

20 Ekim Cuma
 

Élite - 7. Sezon - İspanyol Suç Gençlik Drama Dizisi - 8. Sezon Onaylandı!

Doona! - Kore Gençlik Romantik Drama Dizisi

 

26 Ekim Perşembe
 

PLUTO - Anime Dizi
Dünyanın en gelişmiş yedi robotu, insan müttefikleriyle birlikte birer birer öldürülür. Çok geçmeden, müfettiş Gesicht kendisinin de tehlikede olduğunu anlar.


27 Ekim Cuma
 

Acı Reçete - Suç Drama Filmi
İşini kaybeden mavi yakalı bir kadın, batmakta olan bir ilaç şirketi girişiminde işe girer. Ancak kızına bakabilmek için girdiği bu yeni işi onu yasa dışı bir operasyona bulaşır.

 

1 Kasım Çarşamba

Soygun Sanatı - Fransız Aksiyon Drama Filmi

 

2 Kasım Perşembe

Göremediğimiz Tüm Işıklar - Tarihi Drama Mini Dizisi
Pulitzer ödüllü çok satan romandan uyarlanan bu destansı mini dizide, 2. Dünya Savaşı sırasında kör bir Fransız kız ile genç bir Alman askerinin yolları kesişir.

Onimusha - Anime Dizi Uyarlaması

 

3 Kasım Cuma

Ferry (Dizi) - Hollanda Suç Drama Dizisi

 

9 Kasım Perşembe

Akuma-kun - Anime Dizi
Akuma Kun adlı manga, Shigeru Mizuki'nin kendine özgü tarzıyla imza attığı eserlerden biri. "Akuma Kun" adlı dâhi bir çocuk, Mephisto adlı gerçek bir iblis ve yardakçılarının yardımıyla tüm insanlığın mutluluk içinde yaşayabileceği ideal bir dünya yaratmayı amaçlar. Bu eser, 1963'te kiralık manga şeklinde yayınlanmaya başladığı günden bu yana farklı kahramanlar ve farklı ortamlar içerecek şekilde birçok kez okuyucularla buluştu ve birkaç kez sinemaya uyarlandı. Bu mangadan uyarlanan bir anime dizisi, 1989'da televizyonda yayınlandı ve büyük ilgi gördü.
Bu yeni dizi, 1989 yapımı anime dizisinden 30 yıl sonraki bir zamanda geçiyor. İblisler tarafından yetiştirilen dâhi çocuk Umoregi, ortağı 3. Mephisto ile iblislerin yol açtığı vakaları inceliyor.

 

10 Kasım Cuma
 

The Killer - Neo-Noir Aksiyon Gerilim Filmi
Bir suikastçı, hedefini kıl payı ıskaladığı önemli bir görevin ardından işverenlerine savaş açar. Kişisel bir yanı olmadığını iddia ettiği bu uluslararası kovalamaca sırasında en büyük düşmanı ise kendisidir.

 

16 Kasım Perşembe

Hayatımın En İyi Noel Tatili - Romantik Komedi Filmi


17 Kasım Cuma
 

Rustin - Biyografik Drama Filmi
1963'teki unutulmaz Washington Yürüyüşü'nün mimarı Bayard Rustin dünyanın en önemli aktivistlerinden ve organizatörlerinden biriydi. Otoriteye karşı çıkar, kimliği, inançları ve istekleri için asla özür dilemez ve geri çekilmezdi. O bir tarih yazdı ama karşılığı unutulmak oldu. DGA Ödülü sahibi olan ve beş defa Tony Ödülü kazanan George C. Wolfe'un yönettiği, Emmy ödüllü Colman Domingo'nun başrolde olduğu Rustin; rahip Martin Luther King Jr., Adam Clayton Powell Jr. ve Ella Baker gibi farklı bir dünyayı hayal etmeye cesaret eden dev isimlerin yanı sıra düzenlediği özgürlük yürüyüşüyle bir hareket başlatan olağanüstü bir insana geç kalınmış bir ışık tutuyor. Oscar ödüllü Bruce Cohen, Higher Ground'dan Tonia Davis ve George C. Wolfe'un yapımcılığını üstlendiği filmde Chris Rock, Glynn Turman, Aml Ameen, Gus Halper, CCH Pounder, Da'Vine Joy Randolph, Johnny Ramey, Michael Potts, Jeffrey Wright ve Audra McDonald gibi yıldızlar rol alıyor.

A Family Affair - Romantik Komedi Filmi
Cryptoshlag - Komedi Filmi

 

22 Kasım Çarşamba
 

Squid Game: The Challenge - Reality Yarışma Dizisi
456 gerçek oyuncu hayatlarını değiştirecek 4,56 milyon dolarlık ödül için yarışmaya hazır. Oyuncular, orijinal diziden esinlenen ve sürpriz yeniliklerin de eklendiği oyun etaplarında ter dökecek. Stratejiler, ittifaklar ve karakterler zorlu bir sınavdan geçerken yarışmacılar da bir bir elenecek.

Leo - Animasyon Müzikal Film

 

30 Kasım Perşembe

Virgin River - 5. Sezon - 2. Kısım - Romantik Drama Dizisi - 6. Sezon Onaylandı!

 

Kasım 2023

Sly - Biyografik Belgesel Film
Sylvester Stallone yaklaşık 50 yıldır Rocky ve Rambo gibi simge hâline gelmiş karakterlerden Cehennem Melekleri gibi gişe rekortmeni film serilerine kadar çalışmalarıyla milyonları eğlendirdi. Oscar adayı oyuncu, senarist, yönetmen ve yapımcının yaşamına geçmişten bugüne uzanan samimi bir bakış sunan bu belgesel, Stallone'un zorlukları aşarak beklenmedik bir başarı yakaladığı ilham verici öyküsü ile hayat verdiği unutulmaz karakterler arasında paralellikler kuruyor.

Unicorn Academy - Çocuk & Aile Dizisi

 

8 Aralık Cuma
 

Leave the World Behind - Drama Filmi

Bir ailenin Long Island'daki tatili, gizemli bir siber saldırı haberiyle çıkagelen iki yabancı tarafından yarıda kesilir. Tehdit giderek yaklaşırken iki aile de bu olası krizi en iyi şekilde nasıl atlatacaklarına karar vermek ve yıkımın eşiğine gelen dünyadaki yerlerini sorgulamak zorunda kalacaktır.

 

14 Aralık Perşembe

YuYu Hakusho - Japon Dizisi

 

15 Aralık Cuma

Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu - Stop-Motion Komedi Filmi

 

20 Aralık Çarşamba

Love is Blind Brezilya: Karar Anından Sonra - Reality Dizi

 

22 Aralık Cuma
 

Rebel Moon: Part 1 - Uzay Operası Filmi
Galaksinin bir ucunda huzur içinde yaşayan bir koloni, gücü eline geçirmiş bir zorba tarafından tehdit edilince hayatta kalmak için tüm umudunu gizemli bir yabancıya bağlar.

Gyeongseong Creature - Kore Drama

 

28 Aralık Perşembe

Pokémon Konsiyerj

 

29 Aralık Cuma

Berlin - İspanyol Soygun Suç Drama Dizisi
"La Casa de Papel"deki olayların öncesinde geçen bu dizide altın çağındaki Berlin, en iddialı soygunlarından birini planlamak için Paris'te usta bir çeteyle bir araya gelir.

 

3 Ocak 2024 Çarşamba
 

Delicious in Dungeon - Anime Dizi

 

12 Ocak 2024 Cuma
 

Lift - Aksiyon/Komedi/Gerilim Filmi
Bir terör saldırısını önlemek için tutulan uluslararası soygun ekibi, soygunu uçakta ve uçuş sırasında gerçekleştirmelidir.

 

Ocak 2024
 

3 Cisim Problemi - Game of Thrones'un Yaratıcılarından Bilim Kurgu Dizisi
1960'larda Çin'de genç bir kadının aldığı önemli bir karar, uzayı ve zamanı aşarak günümüzdeki bir grup bilim insanında yankısını bulur. Beş eski çalışma arkadaşı, doğa kanunlarının gözlerinin önünde altüst olmasıyla insanlık tarihinin en büyük tehdidine karşı koymak için yeniden bir araya gelir.

 

7 Mart 2024 Perşembe

House of Ninjas - Japon Aksiyon/Macera Drama Dizisi

 

Mart 2024

Anıl4r - 2. Sezon - 2. Kısım - İtalyan Gençlik Dizisi


Yakında
 

Avatar: The Last Airbender - Live-Action Dizi
Su. Toprak. Ateş. Hava. Uzun zaman önce dört ulus, uyum içinde yaşıyordu. Sonra her şey değişti. Aang'ın öyküsünün canlı aksiyon türünde bir uyarlaması.

Vikings: Valhalla - 3. Sezon - 2024

Yorumlar (1)

Putte     08/01/2023 05:08 Id:1395


*Admin

Viking Valhalla , Sex Education , Ragnarok devam sezonlarını beklediklerimden. 3 Cisim Problemi merak ettikelrimden. Takibime aldım. Hoşgeldin ve ellerine sağlık!