PLANETDP // HABERLER // Quentin Tarantino, Star Trek Projesinden Ayrıldı

Geçmişte süregelen dedikoduların tam aksine, Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi yönetmeyecek. Başarılı film yapımcısı yıllardır Star Trek için konuşulan isimlerden biriydi. Pulp Fiction ve Kill Bill Volumes 1&2 gibi başarılı filmlerle tanınan Tarantino’nun yaptığı tüm filmler, sinemaya ilgili olan herkes tarafından izlemesi gereken filmler olarak tanımlanır. Geçen yıl çıkan Once Upon a Time in Hollywood yönetmene iki Oscar kazandırdı ve 57 yaşındaki yönetmenin tarzında yeni bir değişiklik olarak görüldü. Yaptığı işlerle kazandığı bu büyük başarıların üstüne bir de adı her daim söylentilere konu oldu.

Birkaç yıl önce Tarantino, onuncu filmini yaptıktan sonra emekli olacağını açıklamıştı. Eğer ki bu açıklamaya uyarsa, kendisinden izleyeceğimiz son bir film kaldı ve herkes bu filmin ne olacağını merak ediyor.

Ancak, Tarantino imzalı bir Star Trek filmi bekleyenler için kötü bir haberimiz var. ScreenRant tarafından ele alınan habere göre, yazılan senaryo ile projeye devam edilecek olsa da Tarantino projeden çekildi. Filmi beyaz ekranda görüp göremeyeceğimiz hala net olmasa da, görebilsek dahi bu Tarantino imzalı bir film olmayacak.

Kaynak: ScreenRant

Yorumlar (3)

Putte     08/15/2020 12:08 Id:1159


*Admin

Tarantino ile Star trek i kafamda hiç bir araya getiremiyorum. O kadar farklı tarzlar ki. Muhtemelen yapım Star Trek görünümlü acayip bir hybrid olurdu. Belki ilginç cazip olurdu bilinmez.

Yusuf Ugur     08/21/2020 07:08 Id:1162


Tarantino'dan kendine özgü bir bilim kurgu güzel olurdu.

Enes_Biga     09/16/2020 11:09 Id:1194


ADG

Ölmeden bir Batman filmi çek be adam, çok mu şey istedik ! :D