PLANETDP // HABERLER // Ragnar'ın Oğulları İç Savaşla Karşı Karşıya Geliyor

Ragnar'ın oğulları bir kez daha savaşa gidiyor ve Vikings'in 5. sezonun fragmanını paylaşmasıyla ufukta bir iç savaş beliriyor. 

Haftasonunun Vikings panosunda belirtildiği gibi 5. sezon 29 Kasım, Çarşamba günü saat 21:00'da tam iki saatlik ilk gösterimini yapacak. Yeni fragmanın bizi egzotik yerlere götürmesine ve bize Jonathan Rhys Meyers'in Piskopos Heahmund karakterini göstermesine ek olarak History yeni sezonun genişletilmiş konu özetini de paylaştı;

"Beşinci sezon, Lagertha Kattegat Kraliçesi olarak hüküm sürerken Kemiksiz Ivar'ın Great Heathen Ordusu'nun liderliğini elde etmesiyle başlıyor. Ivar'ın, abisi Sigurd'un cinayetinden sorumlu olması şiddetli savaşlara zemin hazırlar. Bjorn kaderini Akdeniz'de takip ederken, karısı Helga'nın ölümünün acısını çeken Floki denize açılır ve kendini tanrıların takdirine bırakır. Bu sezon, Viking'ler dünyayı yönetmek için savaşırken yaşanan şaşırtıcı ittifaklar ve inanılmaz ihanetlerle dolu olacak."

Dizinin Ragnar'sız eskisi gibi olup olmadığını zamanla göreceğiz. Büyük Kasım ilk gösterimine yaklaştıkça gelecek Vikings 5. sezon haberleri için takipte kalın.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (1)

mesuta     07/26/2017 04:07 Id:96


Yorumunuz