PLANETDP // HABERLER // Robbie Denizlere Yelken Açıyor

Pirates of the Caribbean film serisi, vizyona giren son filminden sonra sessiz sulara doğru ilerlemekteydi hatta bulunduğumuz dönemden dolayı da seri için karanın gözüktüğünü söyleyebilirdik fakat Birds of Prey’in yazarı Christina Hodson’ın güvertede belirtiği film serisi, yeni bir solukla bizlerle yeniden buluşuyor!

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Margot Robbie, Hodson ile birlikte yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Daha çok kadın karakterler üzerinden gidecek olan film, Pirates of the Caribbean serisinin direkt bir uzantısı değil fakat gene aynı kurgu çerçevesinde gelişecek olan filmin kendisine özgü bir hikayesi olacak. Şu anda filmin hikayesi denizin derinliklerindeki hazinenin içinde saklı…

Film genel hatlarıyla Pirates’ın yazarı Ted Elliott ya da Chernobyl’in yazrı Craig Mazin’in üzerinde çalıştığı proje gibi olmayacak. (Her ikisi de Jerry Bruckheimer’ın elinden çıkmış olsa da…) Disney, yeni karakterler ve maceralarla yeni bir soluk arayışında, tabii ki bir şekilde senaryoda gene Jonny Depp’in özleştiği o meşhur Jack Sparrow karakterine yer verilmeli.

Bu arada küçük bir haberimiz daha var: Robbie, James Gunn’ın The Suicide Squad filminde gelecek yıl 6 Ağustost'a bizlerle olacak, kaçırmayın.

Kaynak: Empire Online

Yorumlar (4)

Kill Master- 06/30/2020 02:06 Id:1131

:D birilerinin artık "gerek yok" ya da "saçmalamayın" demesi lazım.

arminius- 06/30/2020 04:06 Id:1132

Kadın başına ne işi var denizde?İti kopuğu manyağı var oralarda.

ango- 07/01/2020 11:07 Id:1134

Çok yakışır

HackToR- 07/06/2020 02:07 Id:1139

Korsan gemisinde kadın uğursuzluk getirir...