PLANETDP // HABERLER // Robert Pattinson Koronavirüse Yakalandı

İngiltere’de setlere daha yeni dönülmüşken, Robert Pattinson’ın koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine The Batman filminin çekimleri tekrar durduruldu.

Warner Bros. Perşembe günü erken saatlerde ekipten birinin testinin pozitif çıktığını ve çekimlerin durdurulduğunu açıklamış fakat o kişinin kim olduğu hakkında bir bilgi paylaşmamıştı. Vanity Fair’in haberine göre ise, bu kişi Robert Pattinson.

Warner Bros.’tan bir yetkili, “The Batman ekibinden birinin COVID-19 testi pozitif çıktı ve protokollere uygun olarak izole edildi.” dedi. “Çekimler geçici bir süreliğine durduruldu.

Stüdyo bu kişinin Pattinson olup olmadığı hakkında bir açıklama yapmazken aktör tarafı da sessiz kaldı.

Pattinson’ın karantina ve iyileşme süresine bağlı olarak, çekimlerin ertelenmesi durumu pahalıya patlayabilir. Pattinson’ın Batman olarak yer alacağı film, Mart’ta çekimleri durdurmaları gerektiği zaman yedinci haftasındaydı. Filmin ortalama olarak üç aylık bir çekim süresi kaldı ve ekip çekimlerin sene sonuna doğru bitmiş olmasını umuyor.

Kaynak: Variety

Yorumlar (1)

paulmueddib     09/10/2020 03:09 Id:1186


Tenet vizyonda, Batman yolda... Habere inanak mı, yoksa ısmarlama haberlerle reklam peşinde misin Warner Bros? Şu ünlülerin konforlu hayatlarından çıkıp da virüs kaptıkları senaryo bir bana mı uzak geliyor nedir arkadaş!