PLANETDP // HABERLER // Shazam! 2, 2022’de Vizyona Girecek

Heyecan verici Wonder Woman 1984 fragmanı, The Suicide Squad’ın yapımına başlanması ve Harley Quinn’in Birds Of Prey filmiyle, DC evreninin geleceği şekillenmeye devam ediyor. Dahası, Warner Bros, eğlence garantili, süper insana dönüşen bir ergenin hikayesini anlatan Shazam! filminin devamının çıkacağını onayladı ve tarih verdi. Film Zachary Levi’nin firari ergen Billy Batson’ın güçlenmiş versiyonunu oynarken gösterdiği uçarı performanstan iyi yararlandı ve kendisi 1 Nisan 2022’de süper kahraman kostümüne geri dönecek. Ve hayır, bu bir 1 Nisan şakası değil.

Nisan ayında çıkan ilk film Box Office’te 346.6 milyon dolarlık hasılatıyla kısmen iyi bir iş çıkardı. Bu diğer süper kahraman filmlerine göre az görünse de filmin yapımı için de normalden az olarak 80 milyon dolar civarı bir bütçe ayrılmıştı. Ayrıca, DC’nin açıkladığı vizyon tarihlerini takip edenler fark edecektir ki, Shazam! 2, Aralık 2021’de vizyona girecek olan, Dwayne Johnson’ın Shazam!'ın kötü versiyonunu canlandıracağı, anti kahramanlı yan filmi Black Adam'dan sadece birkaç ay sonra seyirciyle buluşacak. Johnson’ın serilere olan ilgiyi artırdığını daha önce onlarca kez görmüştük ve şimdi de eğer ki ikinci filmde bir Shazam vs Black Adam karşılaşması göreceksek, bu büyük ilgi çekecektir.

David F. Sandberg’in yönetmen koltuğuna geri dönüp dönmeyeceği belli değil fakat vizyon tarihinin de verilmiş olmasıyla gelecek aylarda daha çok Shazam! 2 haberi bekleyebileceğimiz söylenebilir.

Kaynak: Empire

Yorumlar (1)

Putte     12/18/2019 02:12 Id:886


*Admin

Yani ilkini hiç beğenmemiştim. Herhalde bunu da izlemem. Nedense bir şekidle entegre olamadık birbirimize...