PLANETDP // HABERLER // Silence'ın Yıldızlarla Dolu Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Yaklaşan film Silence'ın yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu açıklandı.

Silence; sisli bir gecede köprüde mahsur kalmış, yakınlarda gizlenen beklenmedik bir tehditle karşılaşan bir grup insanın hayatta kalma hikayesini konu alıyor.

Filmin yönetmenliğini Familyhood'un yönetmenliğini yapmış Kim Tae Gon üstlenecek. Yapımcılıkta ise Along with the Gods filmleri ve son dönemin popüler filmlerinden Ashfall'un da yapımcılığını yapan Dexter Studios var.

Önceki görüşmelerde Lee Sun Gyun'un çocuk oyuncu Kim Soo An tarafından canlandırılacak kızıyla köprünün ortasında felakete yakalanan Cha Jung Won karakterini oynayacağı doğrulanmıştı. Silence, Lee Sun Gyun'un rol olacağı ilk felaket temalı film olacak.

Joo Ji Hoon iş arayan ve olay sırasında köprü civarında olan kamyon şoförü Joe Park rolünde. Kim Hee Won da teslimat için yoldan geçen Dr. Yang'ı canlandıracak.

Moon Sung Geun ve Ye Soo Jung yaşlı bir çifti canlandıracak. Park Hee Bon ve Park Ju Hyun ise iki kız kardeş rolünde. Park Ju Kyun şu sıralar KBS 2TV'nin Zombie Detective dizisinde başrol konumunda. Aktör Kim Tae Woo da kadrodaki bir diğer isim.

Silence'ın çekimlerine Ekim ayında başlanacak.

Kaynak: Soompi

Yorumlar (0)