PLANETDP // HABERLER // Söylenti: Sylvester Stallone'un Galaksinin Koruyucuları Vol. 2'deki rolü ortaya çıktı

James Gunn, Sylvester Stallone'un Galaksinin Koruyucuları Vol. 2'deki rolünü anlatırken "Marvel evreni için çok önemli, ve kesinlikle tek seferlik bir karakter değil" ifadesi ile spekülasyonlara biraz daha benzin dökerek ortamı daha da alevlendirdi. Ama halen daha kimi oynuyor belli değil. Sağlıklı tahminler mevcut, Stallone'un sette çekilmiş bir fotoğrafı Judge Dredd'a benzetiliyor. Gunn, Stallone'un rolüyle ilgili olarak sessiz kalmaya devam ederken, nihayet iki yeni bilgi ortaya çıktı.

Birincisi ve en önemlisi, aşağıda gösterilen İtalyan yayın olan MoviesBook'dan  çıkan bir basın açıklaması:

Filmin takipçileri bu durumun giydiği kostümün Dredd'e benzediği için tahmin yürütüldüğünü söylüyor fakat olayın aslı şu : Stakar Ogord, namı diğer Starhawk, son derece güçlü kozmik bir varlık, Quasar ve Kismet'in çocuğu. Kismet Her, Paragon ve Ayesha olarak da bilinir, ve filmde Elizabeth Debicki tarafından canlandırılıyor. Gun'ın Starhawk'ı Ayesha soyundan gelmiyor da olabilir, fakat yine de hikayesi onunla bağlantılıdır.

/Film dergisi bir başka muhtemel ipucuna dikkat çekiyor, asıl fikir MCU Exchange tarafından ortaya atılmış ve Stallone'nin Starhawk'ı oynadığı tezini destekliyor. Guardians serisinin romanında Yondu yolları kesişen Aleta'nın da adı henüz ortaya çıkmadı, Aleta Starhawk'un kızkardeşi.

İpucumu, sadece rastlantı mı, yoksa zekice yönlendirme mi? Her şeyin ortaya çıkmasına birkaç hafta kaldı. Galaksinin Koruyucuları Vol. 2,  5 Mayıs'ta sinemalarda.
 

Kaynak : screenclush

Yorumlar (0)