PLANETDP // HABERLER // Star Trek: Strange New Worlds: Kirk Geliyor 2.Sezonda

Yeni yayınlanan bir Star Trek: Strange New Worlds ikinci sezon fragmanında, James T. Kirk'ün gelişi en azından bir Enterprise mürettebat üyesi üzerinde büyük bir etki bıraktığı görünüyor.

Paul Wesley, Strange New Worlds'ün birinci sezon finalinde alternatif bir zaman çizgisinde Kirk olarak görünmüştü, ancak gerçek Kirk olarak Sezon 2'de ortaya çıkacak. Fragmanda, Rebecca Romijn'in Una'sı, Kirk'ün Enterprise'a ışınlanması sırasında Teğmen La'an Noonien-Singh'in aşırı heyecanlandığını (Enerjisini ) gözlemler.

Fragman bize Kirk ve Spock'un ilk buluşmasını göstermese de, ortak yapımcı Henry Alonso Myers daha önce TVLine'a yaptığı açıklamada, yeni bölümlerdeki karşılaşmalarının "büyük bir an" olacağını söyledi.

Bu arada, ikinci sezon, Pelia rolünde Carol Kane  kadroda yerini alacak ve Star Trek: Lower Decks ile kesişen hibrit canlı aksiyon/animasyon bir bölüm içerecek.

Strange New Worlds, 15 Haziran Perşembe günü ikinci sezonuyla geri dönecek ve yeni bölümler haftalık olarak yayınlanacak; dizi, Mart ayında erken bir Sezon 3 yenilemesi de aldı.

Yukarıdaki tam yeni fragmanı izleyin ve sezon için beklentilerinizi bir yorumla paylaşın !

Kaynak : TVLine

Yorumlar (0)