PLANETDP // HABERLER // Suikastlerle Dolu Bir Film: AVA

Jessica Chastain’in dünya çapında bir suikastçi olduğunu bilseydiniz onu alt etmeye çalışmak aklınızın ucundan geçer miydi? Büyük ihtimalle sizin cevabınız hayırdır fakat Ava filmindeki Colin Farrell bu tehlikeli soruya evet cevabını veriyor.

Senaryosu kadar filmin kendisinin de trajik bir hikayesi var; filmin yönetmeni Matthew Newton ile ilgili ortaya atılan iddialardan sonra filmin senaryosunda hala adı yazıyor olmasına rağmen Tate Taylor kendisinin yerini aldı. Filmin hikayesine biraz göz atacak olursak; Chastain tarafından canlandırılan filmin baş karakteri

Ava, gizemli bir organizasyon adı altında yüksek mevkideki kişileri hedef alan bir suikastçı olarak görevlendirilir. Fakat etrafındaki takım arkadaşları ve patronu potansiyel kurbanlarla ilgili etrafa çok fazla bilgi yaydığından dolayı kaygılanmaya başlıyor. Hal böyle olunca yaptığı son iş elinde patlar ve etrafındaki herkesi de bu uçuruma kendisiyle birlikte sürükler. Hikayenin geri kalanıyla ilgili her bir detayı öğrenmek istiyorsanız filmin fragmanını izlemenizi öneririz; öyle bir fragman hazırlamışlar ki filmin tüm can alıcı noktalarına değiniyor, kaçırmasanız iyi edersiniz. 

Common, Jess Weixier ve Geena Davis de ekipte… Ava’nın Büyük Britanya’da ne zaman gösterime gireceği belli değil, bakalım Türkiye’ye geliş tarihi ne olacak... Merakla bekliyoruz.
 

Kaynak: Empire Online

Yorumlar (2)

Putte     06/29/2020 08:06 Id:1130


*Admin

İlgimi çekti takibime aldım

arminius     06/30/2020 04:06 Id:1133


Etkin

Colin öldürülüyorsa varım.