PLANETDP // HABERLER // Sylvester Stallone The Suicide Squad Kadrosunda

The Suicide Squad'ın senarist/yönetmeni James Gunn Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Sylvester Stallone'un kadroya katıldığını açıkladı.

2016'daki ilk filmde de karşımıza çıkan Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Kaptan Boomerang), Viola Davis (Amanda Waller) ve Joel Kinnaman (Rick Flagg)'nın karakterlerine tekrar hayat vereceği filmde ayrıca Nathan Fillion (T.D.K.), Idris Elba (Bloodsport), ve John Cena (Peacemaker)'nın da yer alacağını biliyoruz. Gelen son haberle Sylvester Stallone da kadroda kendisine yer bulmuş oldu. Oyuncunun King Shark'a ses vereceği dedikoduları ise kulislerde dolaşmaya başladı.

Haber üzerine Stallone da Instagram'da bir sahneyi çekmeye gittiğini kabul ettiği bir video paylaşarak kadroya katıldığını onaylamış oldu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by James Gunn (@jamesgunn)

Gunn, Empire dergisinin kapağındaki yeni oyuncu kadrosunun fotoğrafını sergileyen bir tweet'te, "Sizce hangi iki karakterin hayatta kalma olasılığı en yüksek?" şeklinde sormuştu. Bir hayranının yorumuna cevap veren Gunn; "Hiçbir karakter DC tarafından korunmadı. İstediğimi yapmam için bana sınırsız yetki verdiler. Onlar için çalışmaya başlamadan önce kararlaştırdığımız şeylerden biri buydu. Şok unsuru aramıyordum ama seyircinin her şeyin olabileceğini bilmesini istedim." dedi. 

The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021'de vizyona girecek.

Kaynak: Deadline

Yorumlar (0)