PLANETDP // HABERLER // The Eternals Setinden Kit Harington'ın Fotoğrafları Paylaşıldı

Birleşik Krallık'ta çekimleri devam eden The Eternals'ın kamera arkası fotoğrafları paylaşıldı. Marvel'ın beklenen filminin fotoğrafları Golden Globe adayı Kit Harington ile Gemma Chan'ın karakterlerini içeriyor.
 

Jack Kirby'nin aynı isimli çizgi romanından esinlenen The Eternals, Eternal'lar olarak anılan bir grup ölümsüz ile onların rakibi olan Deviant'ları konu alıyor. Çizgi romana göre Thanos ve Titan'da yaşayan diğer herkes aslında Eternal'lardandı. Marvel Sinematik Evreni'nin bu bağı koruyup korumayacağı bilinmiyor.

2019'da gerçekleşen CCXP sırasında Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige filmin konusu ve karakterleriyle ilgili birkaç detay paylaştı. Celestial'lar insanlık tarihinin önemli olaylarında büyük rol oynayan güçlü bir uzaylı ırk olarak biliniyor. Hatta Eternal'lar ve Eternal'ların kötü versiyonu Deviant'lar da Celestial'lar yüzünden yaratıldı.

Filmin yönetmenliğini Matthew K. Firpo ve Ryan Firpo'nun yazdığı senaryodan Chloe Zhao üstleniyor. Film, 6 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)